FENERBAHÇE

Adil Rami'nin corona virüsü çaresizliği! 'Çocuklarımı özledim'

Sezon başında Fenerbahçe'ye transfer olan ancak beklentileri karşılayamayınca Rus ekibi Sochi'ye transfer olan Adil Rami, çocuklarını çok özlediğini ancak corona virüsü tedbirleri sebebiyle ülkesine dönemediğini ifade etti.

Adil Rami'nin corona virüsü çaresizliği! 'Çocuklarımı özledim'

Rusya Premier Lig ekiplerinden Sochi forması giyen Adil Rami, tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgını hakkında endişelerini anlattı.

Devre arasında Fenerbahçe'den ayrılarak Rusya'nın yolunu tutan Fransız futbolcu, şu an ülkesine dönmek istediğini ancak corona virüsü salgınına karşı alınan önlemler sebebiyle Rusya'dan ayrılamadığını söyledi.

Tecrübeli oyuncuyu ayrıca çocuklarını çok özlediğini ancak seyahat ederek yanlarına gitmekten korktuğunun da altını çizdi.

Adil Rami'nin açıklamaları şu şekilde:

"Lig askıya alındı. Bence bu ara beklenenden daha uzun sürecek. Doktorların uyarılarını dinliyorum ve önlemlerimi aldım. Kalabalıklara girmememiz yönünde uyarıldık. Şu anda Sochi'de karantina yok. Fransa'ya dönmem zor. Sochi ile sözleşmem devam ediyor. 34 yaşındayım. Asla bir yolculuk yapamam. Futbol oynamak için geri dönemeyebileceğimden korkuyorum. Çocuklarımı özlüyorum ama bekleyeceğim. Sabırlı olup neler olacağını göreceğim."

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER