Adil Rami

Fenerbahçe'den Ben Arfa transferi için son atak

Fenerbahçe'den Ben Arfa transferi için son atak Fenerbahçe'de transfer bitmiyor.. Son olarak Luiz Gustavo'yu renklerine bağlayan sarı lacivertli takım şimdide Ben Arfa için girişimlerini sürdürüyor..Fenerbahçe bonservisi elinde olan Ben Arfa için bir gişimde daha bulunacağı ve taraftara son gün hediyesi vermek için uğraşacağı ileri sürüldü..

Adil Rami resmen Fenerbahçe’de

Fenerbahçe transferi resmen açıkladı Fenerbahçe, Fransız savunma oyuncusu Adil Rami ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Fenerbahçe Adil Rami'yi İstanbul'a getirdi!

F.Bahçe yeni transferini İstanbul'a getirdi Fenerbahçe, Marsilya'nın yollarını ayırdığı Adil Rami'yi İstanbul'a getirdi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, sağlık kontrollerinin ardından Fransız stoperle transfer görüşmelerine başlanacağı duyuruldu.

Beşiktaş Adil Rami'nin transferini bitiriyor

Beşiktaş Adil Rami'nin transferini bitiriyor Beşiktaş, Sevilla forması giyen Adil Rami'nin transferini büyük oranda tamamladı. Rami'nin kısa bir süre içerisinde İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Beşiktaş Adil Rami'nin peşinde

Beşiktaş Adil Rami'nin peşinde Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Adil Rami'yi transfer etmek için girişimlere başladı.