Aziz Yıldırım

Fenerbahçe Üniversitesi’nin işletme hakkı devredildi!

Hayali yalan oldu! Her şey sil baştan Ali Koç ve ekibi ‘Fenerbahçe Üniversitesi’nin işletme hakkını Medicana Sağlık Grubu’na devretti. Üniversite bundan sonra, ‘Medicana Fenerbahçe Üniversitesi’ olarak yola devam edecek.

Aziz Yıldırım TFF başkanlığına mı aday oldu?

Aziz Yıldırım TFF başkanlığına mı aday oldu? Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlık görevinden istifa ettikten sonra adı spor kamuoyu tarafından dillendirilen Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, konuyla alakalı bir açıklamada bulundu.

Aziz Yıldırım için bomba iddia! TFF başkanı olacak

Aziz Yıldırım için bomba iddia! TFF başkanı olacak TRT Spor yorumcusu Fatih Doğan, Yıldırım Demirören'in görevini bırakması sonrası, "TFF başkanlığı için Aziz Yıldırım'ın ismi geçiyor." dedi.

Aziz Yıldırım Emre Belözoğle ve Arda Turan bir arada

Aziz Yıldırım Emre Belözoğle ve Arda Turan bir arada Fenerbahçe Basketbol Takımı'nın eski oyuncusu ve Türkiye Basketbol Federasyonu'nun Genel Koordinatörü Ömer Onan'ın babası Utku Onan, son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan ve Emre Belözoğlu da katıldı. Aziz Yıldırım, Arda Turan ve Emre Belözoğlu cenaze töreninde bir araya geldi.

Alex de Souza'dan Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım açıklaması!

Alex de Souza'dan Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım açıklaması! Fenerbahçe'nin efsane yıldızı Alex de Souza, Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım hakkında açıklama yaptı.

Aziz Yıldırım'dan Işık Eyigüngör hakkında çarpıcı itiraf

Aziz Yıldırım'dan hakim karşısında çarpıcı itiraf Yakındoğu Üniversitesi ile oynanan bayan basketbol maçında bu kulübün başkanı Işık Eyigüngör'e fiili saldırıda bulunduğu gerekçesi ile hakkında 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın yargılanmasına başlandı.

Terraneo'dan yıllar sonra gelen Aziz Yıldırım itirafı

Terraneo'dan yıllar sonra gelen Aziz Yıldırım itirafı Fenerbahçe'nin Comolli'den önceki sportif direktörü Giuliano Terraneo, Aziz Yıldırım'la çalıştığı döneme dair olay açıklamalar yaptı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER