Aziz Yıldırım

Ümit Özat'tan Ali Koç'a sert yanıt

Ümit Özat'tan Ali Koç'a sert yanıt Fenerbahçe'nin tarihi kongresinde Aziz Yıldırım'la Ali Koç arasında Ümit Özat tartışması yaşandı. Yaşanan gelişmelerin ardından Özat, Instagram hesabından konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a olay sözler!

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a olay sözler! Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç, kongrede yaşanan gerginlikten sonra Aziz Yıldırım ve yönetim kuruluna "Topunuz gelin" diye bağırdı.

Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a tarihi çağrı

Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a tarihi çağrı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, genel kurulda rakibi olan Ali Koç'a çağrıda bulundu. Ali Koç ise Yıldırım'ın çağrısına yanıt verdi.

Fenerbahçe'de tarihi yarış! İşte Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un listeleri

Fenerbahçe'de tarihi yarış! İşte Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un listeleri Fenerbahçe'de tarihi başkanlık seçiminde yarışan iki adayın yönetim kurulu listeleri de belli oldu.

Ali Koç'tan taraftara kritik çağrı

Ali Koç'tan taraftara kritik çağrı Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, tarihi seçim öncesinde öneli açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım'dan olay yaratan Gomis itirafı

Aziz Yıldırım'dan olay yaratan Gomis itirafı Fenerbahçe'de yarın ve pazar günü gerçekleştirilecek olan tarihi olağan seçimli genel kurul öncesinde başkan Aziz Yıldırım açıklamalarda bulundu. Başkan Yıldırım Galatasaray'da gol kralı olan Bafetimbi Gomis'le ilgili önemli bir itirafta bulundu.

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe'nin kapısından geçmem

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe'nin kapısından geçmem Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Yargıtay kararı çıkınca biz bütün mahkemeleri açarız, ve bizim Fenerbahçe hayatımız biter. Bir daha da adaylık için Fenerbahçe'nin kapısından geçmem." dedi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER