Aziz Yıldırım

Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a çağrı

Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a çağrı Fenerbahçe'de başkan adaylarından Ali Koç, Bostancı Gösteri Merkezi'nde düzenlediği 'Kalpler Beraber' toplantısında açıklamalarda bulundu.

Muslera Aziz Yıldırım’ı yakalayacak

Muslera Aziz Yıldırım’ı yakalayacak Fernando Muslera, takımının şampiyonluk ipini göğüslemesi durumunda kupa sayısında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı yakalayacak.

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a sert sözler

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a sert sözler Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, başkan adaylığını uzun bir süre önce açıklayan Ali Koç'u sert sözlerle eleştirdi.

Ali Koç ve Aziz Yıldırım'dan ortak karar

Ali Koç ve Aziz Yıldırım'dan ortak karar Şampiyonluk ve kupa mücadelesi yapan Fenerbahçe bir yandan da 2-3 Haziran’daki seçime hazırlanıyor.

Ali Koç’tan flaş başkanlık açıklaması!

Ali Koç’tan flaş başkanlık açıklaması! Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç, bugün basında çıkan başkanlık adaylığından çekildiğine dair haberlerle ilgili açıklamada bulundu.

Fenerbahçe Anıtkabir'i ziyaret etti

Fenerbahçe Anıtkabir'i ziyaret etti Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve beraberindeki heyet, kulübün kuruluşunun 111'inci yıl etkinlikleri kapsamında Anıtkabir'i ziyaret etti.

Aziz Yıldırım: Dünyaca ünlü bir otorite ile anlaştık

Aziz Yıldırım: Dünyaca ünlü bir otorite ile anlaştık Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, futbolun kalkınması için Avrupa'nın önemli bir ismi ile anlaştıklarını açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER