Aziz Yıldırım

Fenerbahçe açıkladı! Yeni bir spor kanalı kurulacak

Fenerbahçe açıkladı! Yeni bir spor kanalı kurulacak Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya Başkan Aziz Yıldırım, Başkan Vekili Mithat Yenigün, Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ve şube yöneticileri katıldı.

Aziz Yıldırım'dan o iddialara sert açıklama!

Aziz Yıldırım'dan o iddialara sert açıklama! Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bugün Serdar Ali Çelikler'in Habertürk Gazetesi'nde yer alan "Ya Fenerbahçelinin kalır ya Malezyalılara satılır" başlıklı köşe yazısına tepki gösterdi.

Fenerbahçe’de başkanlık seçimi ne zaman?

Fenerbahçe’de başkanlık seçimi ne zaman? Fenerbahçe tarihinde ilk kez başkanlık seçimi stadyumda yapılacak. 20 binin üzerinde üyenin oy kullanmasının beklendiği 3 Haziran’daki kongrenin kulüp tarihinin en çetin seçimi olacağı tahmin ediliyor.

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a sert cevap!

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a sert cevap! Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 2-3 Haziran tarihinde yapılacak Seçimli Olağan Genel Kurul'da başkanlığa aday olan Ali Koç ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım transferde düğmeye bastı

Aziz Yıldırım transferde düğmeye bastı Başkan, kongre sonrası vakit kaybetmemek adına şimdiden transferde ön anlaşmalar yapıyor. Aziz Yıldırım’ın seçilmesi halinde imza atması beklenen ilk isim, Aykut Kocaman’ın çok istediği Ahmed Musa. Hatem Ben Arfa için de girişimler sürüyor.

Aziz Yıldırım'dan sürpriz görüşme!

Aziz Yıldırım'dan sürpriz görüşme! Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve eski yönetici Abdullah Kiğılı bir restaurantta bir araya geldi.

Fenerbahçe'deki değişimi Aziz Yıldırım açıkladı

Fenerbahçe'deki değişimi Aziz Yıldırım açıkladı Antalya'da Fenerbahçe Evi'nin açılışını yapan Aziz Yıldırım, 1 Milyon Üye projesiyle artık herkesin sarı-lacivertli kulübe başkan olabileceğini ifade etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER