Aziz Yıldırım

Aziz Yıldırım Ali Koç'un kupa teklifini reddetti

Aziz Yıldırım Ali Koç'un kupa teklifini reddetti Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Başkan Ali Koç'un "Basketboldaki şampiyonlukta kupayı Aziz Yıldırım kaldırsın." teklifini elinin tersiyle itti.

Ekpe Udoh’un Aziz Yıldırım tweeti olay oldu

Ekpe Udoh’un Aziz Yıldırım tweeti olay oldu Fenerbahçe Doğuş’un eski yıldızı Ekpe Udoh, başkanlık seçimi sonrası Aziz Yıldırım’ı unutmadı. Udoh'un Aziz Yıldırım tweeti sosyal medyada olay oldu.

Aziz Yıldırım seçimden sonra ilk kez görüntülendi

Aziz Yıldırım seçimden sonra ilk kez görüntülendi Fenerbahçe'de 20 yıllık başkanlığı sona eren Aziz Yıldırım, seçimi kaybettiği tarihi kongrenin ardından ilk kez görüntülendi. Kızı Yaz ile birlikte eğlenen Yıldırım'ın oldukça mutlu olduğu görüldü.

Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç ne kadar oy aldı?

Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç ne kadar oy aldı? Fenerbahçe yeni başkanını seçti. Aziz Yıldırım 20 yıllık Fenerbahçe kulübü başkanlığına ağır bir yenilgiyle veda etti. Fenerbahçe'nin yeni başkanı olan Ali Koç 16 bin 92 oy alırken Aziz Yıldırım'ın oyu 5 bini bile bulamadı.

Fenerbahçe Kongresi’nde talihsizlil! Ali Koç ile selamlaşırken…

Fenerbahçe Kongresi’nde talihsizlil! Ali Koç ile selamlaşırken… Fenerbahçe'de Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın yarıştığı Seçimli Olağan Genel Kurul'da üzücü bir an yaşandı. Bir üye, başkanlık seçimini kazanan Ali Koç ile selamlaşmaya giderken talihsiz bir kaza yaşadı.

Semih Şentürk'ten Aziz Yıldırım'a sitem

Semih Şentürk'ten Aziz Yıldırım'a sitem Fenerbahçe'nin eski golcüsü Semih Şentürk, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sarı-lacivertlilerin gerçekleştirdiği tarihi seçimi değerlendirdi. Semih, yeni başkan Ali Koç'u tebrik ederken Aziz Yıldırım'a ise sitemde bulundu.

Fenerbahçe kongresinde rekor kırıldı

Fenerbahçe kongresinde rekor kırıldı Sarı-lacivertli kulübün seçimli olağan genel kurulunda tarih yazıldı. Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un yarıştığı kongrede 21 bin 350 üye katılarak geçilmesi güç rakam yakalandı, Türk spor tarihinin en kalabalık oylaması yapıldı

TREND HABERLER
TREND HABERLER