Aziz Yıldırım

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım yönetimine teşekkür

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım yönetimine teşekkür Fenerbahçe Kulübü, "Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu" tanıtımını gerçekleştirdi.

Fenerbahçe'de Tamer Yelkovan ile yollar ayrıldı

Fenerbahçe'de Tamer Yelkovan ile yollar ayrıldı Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Koordinatörü Tamer Yelkovan'ın görevine son verildiği iddia edildi.

Aziz Yıldırım'dan flaş Fenerbahçe sözleri

Aziz Yıldırım'dan flaş Fenerbahçe sözleri Başkan Ali Koç, finansal sorunlarla boğuşurken, seçimi kaybedip işlerinin başına dönen Aziz Yıldırım ise yakın dostlarına memnuniyetini böyle ifade etti: Her gün 1 milyon bulmaktan kurtuldum. Çok rahatladım. Huzurluyum.

Ferudun Niğdelioğlu'nun yasağı kalktı

Ferudun Niğdelioğlu'nun yasağı kalktı Aziz Yıldırım döneminde tesislere giriş yasağı olan gazeteci Ferudun Niğdelioğlu, Ali Koç'un gelişiyle yeniden akreditasyon kartı aldığını açıkladı.

Aziz Yıldırım: Benim için F.Bahçe defteri kapanmıştır

Aziz Yıldırım: Benim için F.Bahçe defteri kapanmıştır Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, tekrar seçime girmeyi düşünmediğini, artık sadece bir taraftar olarak kalacağını söyledi.

UltrAslan'dan şok açıklama: Küçük Aziz Yıldırım...

UltrAslan'dan şok açıklama: Küçük Aziz Yıldırım... Emre Akbaba transferi iki ezeli rakibi karşı karşıya getirdi. Galatasaray'ın transferi bitirmeye yaklaşmışken Fenerbahçe'nin araya girmesi Sarı-Kırmızılı taraftarları kızdırdı.

Aziz Yıldırım o haberleri yalanladı

Aziz Yıldırım o haberleri yalanladı Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, dün hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak bir açıklama yayımladı. Aziz Yıldırım yaptığı açıklamayla, Fenerbahçe üyeliğinden istifa edeceğine yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve ailesiyle işlerine odaklandığını açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER