Aziz Yıldırım

Aziz Yıldırım FETÖ davasında tanık olarak dinlendi

Aziz Yıldırım FETÖ davasında tanık olarak dinlendi Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ankara'da görülen 52 sanıklı FETÖ'nün yargı yapılanması davası kapsamında "tanık" olarak ifade verdi. Yıldırım ifadesinde, "Şike davasıyla alakalı da davanın çözümüyle alakalı bize gelen bir talep de olmadı" dedi.

Aziz Yıldırım'dan flaş açıklama

Aziz Yıldırım'dan flaş açıklama Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Beyaz Futbol programında hakkında ortaya atılan 'Açıklama yapacak' iddiasıyla ilgili açıklama yaptı.

Aziz Yıldırım Konya'da milli maçı izledi

Aziz Yıldırım Konya'da milli maçı izledi Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, Konya'da A Milli Takım'ın İsveç ile oynadığı karşılaşmayı tribünden izledi.

Aziz Yıldırım FETÖ davasında dahil oldu

Aziz Yıldırım FETÖ davasında dahil oldu Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, FETÖ'nün "Yargıtay imamı" olduğu iddia edilen Kuseyri'nin de arasında bulunduğu 52 avukatın yargılandığı davada tanık olarak dinlenecek.

Fenerbahçe'den 3 Temmuz açıklaması

Fenerbahçe'den 3 Temmuz açıklaması Fenerbahçe Kulübü, 3 Temmuz 2011'de başlatılan "futbolda şike" soruşturmasıyla ilgili 9 Ekim 2015'te 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin verdiği beraat kararının yıl dönümünü hatırlattı.

Aziz Yıldırım'dan manidar Ali Koç cevabı

Aziz Yıldırım'dan manidar Ali Koç cevabı Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, kendisine yöneltilen 'Ne olacak bu Fener'in hali" şeklindeki soruya, "Onu bana değil Ali Koç'a sorun" diyerek cevap verdi.

Fenerbahçe'de Phillip Cocu bir ilk peşinde

Fenerbahçe'de Phillip Cocu bir ilk peşinde Hollandalı teknik adam 9 resmi maçta da farklı kadroyla sahaya çıktı. Ancak bu hafta geleneği bozacak görünüyor. Cocu, yarınki Rizespor mücadelesinde, geçtiğimiz hafta derbide tercih ettiği 11’i görevlendirebilir.

TREND HABERLER
TREND HABERLER