Arda Turan

Mehmet Demirkol'dan Arda Turan ile ilgili çarpıcı yorum

Arda Turan ile ilgili çarpıcı yorum BeIN Sports ekranlarında yorumculuk yapan Mehmet Demirkol, Arda Turan ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Demirkol, futbol gündemini de yorumlarken Arda Turan ile ilgili 'eninde sonunda Galatasaray'a gelecek' şeklinde ifadeler kullandı.

Galatasaray'da mesele Arda Turan değil!

Galatasaray'da mesele Arda Turan değil! Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz ile teknik direktör Fatih Terim arasındaki kriz, birikmiş sorunların bir patlaması olarak gösterildi.

Arda Turan'a sürpriz talip! Şimdilik beklemede

Arda Turan'a sürpriz talip! Şimdilik beklemede Medipol Başakşehir'le yollarını ayıran Arda Turan, Brezilya ekibi Flamengo’nun teklifini Galatasaray için bekletmeye aldı.

Ve Arda Turan imzalıyor! Galatasaray ve o görüşme...

Ve Arda Turan imzalıyor! İşte o görüşme! Galatasaray, ara transfer döneminin bombasını patlatmaya hazırlanıyor... Sarı kırmızılılar, altyapısından yetişen, şampiyonuk ve kupalar kazanan Arda Turan'ı yeniden camiaya kazandırmanın heyecanını yaşıyor.

Mustafa Cengiz'den Arda Turan açıklaması!

Mustafa Cengiz'den Arda Turan açıklaması! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Arda Turan'ı Fatih Terim'e sordum. Ayın 2'sinde 4 saat 6 kişi transfer konusunda toplantı yaptık. A harfi gündeme gelmedi. Arda konusunda bize intikal eden bir şey yok” dedi.

Fenerbahçe'ye müjde! Sürpriz Arda Turan sözleri

Fenerbahçe'ye müjde! Sürpriz Arda Turan sözleri NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen, Süper Lig'de ikinci yarı değerlendirmesi yaptı. Dilmen, transfer gündemiyle ilgili de çarpıcı sözler söyledi.

Yusuf Günay'dan Arda Turan açıklaması

Yusuf Günay'dan Arda Turan açıklaması Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Arda Turan'la ilgili yaptığı açıklamada "Bu konuyla ilgili Sayın Başkanımız açıklama yaptı. Onun üzerine bir gelişme yok. Aynı durum devam ediyor." dedi.