Arda Turan

Kötü haber! Arda Turan'a mahkeme şoku!

Kötü haber! Arda Turan'a mahkeme şoku! 2017-2018 sezonunun devre arasında kiralık olarak Barcelona'dan Başakşehir'e transfer olan Arda Turan İspanya’da mahkemelik oluyor

Galatasaray'da Arda Turan tartışması!

Galatasaray'da Arda Turan tartışması! Çok sıkıntılı bir süreçten geçen Galatasaray'da şimdi de Arda Turan tartışması başladı.

Arda Turan Başakşehir'de kalacak mı?

Arda Turan Başakşehir'de kalacak mı? Başakşehir’de yüksek maliyetine karşın sergilediği performansla hayal kırıklığı yaratan Arda Turan’la ara transfer döneminde yolların ayrılması gündeme geldi.

Arda Turan hapis cezasını duyunca çıldırdı

Arda Turan hapis cezasını duyunca çıldırdı Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin'in yargılandıkları davanın üçüncü duruşmasında Arda Turan'a kasten yaralama ve ruhsatsız silah suçundan ceza verildi. Turan, cinsel taciz suçundan ise beraat etti.

Arda Turan için görüşmeler başladı!

Arda Turan için görüşmeler başladı! Türkiye'nin son dönemde en çok konuştuğu transfer haberleri arasında Falcao, Luiz Gustavo ve diğer birkaç isim var... Bu kez ise Arda Turan transfer haberi gündeme geldi.

Arda Turan ve Dorukhan Toköz açıklaması

Arda Turan ve Dorukhan Toköz açıklaması Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Burak Yılmaz, Dorukhan Toköz ve Arda Turan transferleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Abdurrahim Albayrak yüz yüze görüşecek!

Abdurrahim Albayrak yüz yüze görüşecek! Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Arda Turan'ın menajeri ile görüşecek.