Arda Turan

Mustafa Cengiz'den Arda Turan hakkında flaş sözler!

Mustafa Cengiz'den Arda Turan hakkında flaş sözler! Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, sıtmaya yakalanan Nijeryalı futbolcuları Henry Onyekuru'nun yaklaşık 3 hafta içinde sağlığına kavuşacağını söyledi. Cengiz ayrıca Arda Turan hakkında da konuştu.

Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut konuştu

Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut konuştu Başakşehir Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ ile görüşerek, sözleşmesini anlaşmalı olarak fesheden Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut konuştu. Arda Turan'ın sezon sonuna kadar Galatasaray'da oynarsa 1 lira bile almayacağını ifade eden Bulut, önemli açıklamalarda bulundu.

Arda Turan dibi gördü! İşte piyasa değeri!

Arda Turan dibi gördü! İşte piyasa değeri! Transfermarket sitesi, futbolcuların piyasa değerini revize ederken 2016 yılında 35 milyon Euro fiyat biçilen Arda Turan'ın yeni değeri 800 bin Euro olarak belirlendi.

Arda Turan'dan Galatasaray için büyük fedakarlık!

Arda Turan'dan Galatasaray için büyük fedakarlık! Süper Lig'de ilk yarının sona ermesiyle birlikte ocak ayı için çalışmalarını hızlandıran Galatasaray'da sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Galatasaray'a 7 transfer birden!

Galatasaray'a 7 transfer birden! Galatasaray, ara transfer döneminde 7 ismi kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Ayrıca Ocak’ta FFP kıskacına takılmamak için planını yapan Galatasaray’ın kasasından bonservis ücreti çıkmayacak.

Arda Turan'ın o paylaşımı gündem oldu!

Arda Turan'ın o paylaşımı gündem oldu! Galatasaray'a döneceği konuşulan Başakşehirli Arda Turan, Instagram hesabından "Lion King" (Aslan Kral) çizgi filminden bir kesit paylaştı

Rıdvan Dilmen'den Arda Turan itirafı

Rıdvan Dilmen'den Arda Turan itirafı Arda Turan'la yıllar önce anısını paylaşan Rıdvan Dilmen, ''Türkiye’ye döndüğü gün yemek yedim onunla. Gideceğin tek bir kulüp var. Türkiye’ye döndüysen Galatasaray’da oyna dedim.'' ifadelerini kullandı.