Arda Turan

Arda Turan Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı

Arda Turan Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı Corona virüs testi yaptıran ve sonucunun pozitif çıktığı Fatih Terim ile ilgili Arda Turan'dan önemli açıklamalar geldi. Arda Turan, Fatih Terim ile yaptığı o görüşmeyi anlattı. Ayrıca tecrübeli hoca için övgü dolu sözler söyledi.

Arda Turan hayatının ‘en’lerini açıkladı

Arda Turan hayatının ‘en’lerini açıkladı Devre arasında Galatasaray’ın kapısından dönen ve Barcelona ile sözleşmesinin bitmesini bekleyen Arda Turan, 3-4 yıl daha üst düzey futbol oynama planının olduğunu belirtirken, Sarı-Kırmızılı kulübe olan özlemini dile getirdi. Galatasaray'a aşk, tutku diye Arda Turan Fatih Terim sözüne ise "Baba" şeklide karşılık verdi.

Arda Turan yeni adresini resmen duyurdu!

Arda Turan yeni adresini resmen duyurdu! Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir'le olan sözleşmesini karşılıklı olarak sonlandıran Arda Turan suskunluğunu bozdu. Türk futbol tarihinin en başarılı oyuncularından olan ve birçok kupa kazanan milli oyuncu Arda Turan, devre arasında Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile görüşmesinden gelecek transfer hedeflerine, Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba'dan ailesine kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Arda Turan o iddiaları yalanladı

Arda Turan o iddiaları yalanladı Japonya Ligi ekiplerinden Urawa Reds ile anlaşma noktasına geldiği öne sürülen Arda Turan'ın yakın çevresine, “Ben Barcelona’nun futbolcusuyum, hiçbir yerle görüşme yapmadım” dediği bildirildi.

Barcelona'da Arda Turan sesleri

Barcelona'da Arda Turan sesleri Başakşehir ile sözleşmesini fesheden ve son olarak Galatasaray'ın kapısından dönen Arda Turan için Barcelona'dan sürpriz bir karar geldi.

Arda Turan'ın Süper Lig defteri kapandı! Yeni takımı...

Arda Turan'ın Süper Lig defteri kapandı Medipol Başakşehir ile olan sözleşmesini kulüple anlaşmalı olarak bozan Arda Turan'ın hangi Süper Lig ekibine transfer olacağı büyük konusuydu. Ancak ara transfer döneminin sona ermesiyle Arda Turan için bu sezon Süper Lig defteri kapandı. Şimdi ise akıllarda tek soru var: Yeni takımı neresi olacak?

Faruk Süren Mustafa Cengiz ve Fatih Terim arasındaki tartışmaya tepki gösterdi

Eski başkandan Mustafa Cengiz'e tepki Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve teknik direktör Fatih Terim arasındaki tartışmaya eski kulüp Başkanı Faruk Süren tepki gösterdi. Faruk Süren "Medya önünde bu tartışma hiç şık olmadı" dedi ve birbirinden önemli açıklamalar yaptı.