Ali Koç

Ali Koç ve ekibinden Fenerbahçe için dev kampanya

Ali Koç ve ekibinden Fenerbahçe için dev kampanya Ali Koç’un, Fenerbahçe’nin kurtuluş reçetesi olarak gördüğü ‘kampanya’ FB TV’de canlı yayınlanacak bir programla başlayacak. Ünlü isimlerin katılacağı yayında, ilk bağışı Ali Koç’un bizzat yapması bekleniyor.

Ali Koç itiraf etti! O transferlerden ben de utanıyorum

Ali Koç itiraf etti! O transferlerden ben de utanıyorum Fenerbahçe'de bu sezon başkanlık koltuğuna oturan Ali Koç, verdiği bir röportajda kötü başkanlık yaptığını ve transfer edilen iki isimden utandığını söyledi.

F.Bahçe'de dikkat çeken değişim! Taşlar yerine oturuyor

F.Bahçe'de dikkat çeken değişim! Taşlar yerine oturuyor Futbol takımının idaresi ile ilgili kontrolü Ersun Yanal ve Volkan Ballı’ya bırakan Ali Koç, ikinci yarıda sadece bir kez oyuncuların karşısına çıktı. Takımı uzaktan takip eden Koç daha çok idari ve mali konulara odaklandı.

Başakşehir stadında Ali Koç'a yoğun ilgi

Başakşehir stadında Ali Koç'a yoğun ilgi Başakşehirli taraftarlar, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a karşılaşma öncesinde yoğun ilgi gösterdi.

Fenerbahçe 3 futbolcuda hüsrana uğradı! 10 Milyon Euro çöpe gitti

Büyük fiyasko! 10 Milyon Euro çöpe gitti Başkan Ali Koç ve yönetiminin başladığı 2018-19 sezonunun başı itibariyle takıma dahil edilen futbolculardan Diego Reyes, Yassine Benzia ve Islam Slimani'nin sarı lacivertlere maddi zararı çok büyük oldu.

Fenerbahçe iflasın eşiğinde! İşte kurtuluş reçetesi

Fenerbahçe iflasın eşiğinde! İşte kurtuluş reçetesi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, önümüzdeki günlerde başlayacak bağış kampanyası hakkında hesap açığını aştıklarını belirterek bağış yapmayalarını istedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan transfer müjdesi!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan transfer müjdesi! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün dergisinin mart ayı sayısı başyazısında, sarı lacivertli kulübün bütün branşlarındaki son durum hakkında bilgi verdi. Özellikle futbolda yapılacak olan değişikliklere değinen Koç, gelecek sezonun yapılanmasına şimdiden başladıklarını ve takviye yapacakları bölgeler için çalışmalara şimdiden başladıklarını belirtti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER