Ali Koç

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'un 'kurnazlık' açıklamasına cevap

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a flaş yanıt Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA Avrupa Ligin'de oynanacak Benfica maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'den hakem hatalarıyla ilgili çarpıcı açıklama

Ali Koç'tan hakem hatalarıyla ilgili çarpıcı açıklama Fenerbahçe Spor Kulübü, son dönemlerde yapılan hakem hatalarından dolayı bugün saat 12:00'da bir basın toplantısı düzenledi.

Ali Koç Fenerbahçe'nin golüne neden sevinmedi?

Ali Koç Slimani'nin golüne neden sevinmedi? Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçında Fenerbahçe, Zenit’e kendi evinde Slimani'nin golüyle geçit vermedi. Ülker Stadı’ndaki binlerce taraftar golün ardından çılgına dönerken gözler gözler, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a çevrildi.

Ali Koç'tan Mehmet Ali Erbil'e sürpriz

Ali Koç'tan Mehmet Ali Erbil'e sürpriz Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, hastanede bulunan Mehmet Ali Erbil'in doğum gününü kutladı.

Ali Koç Fenerbahçe ile ilgili iddialı konuştu

Ali Koç Fenerbahçe ile ilgili iddialı konuştu Transfer döneminde titizlik ile çalışıp kadro genişliğini artırdıklarını ifade eden Ali Koç, gayelerinin önümüzdeki sezon için takım ruhu pekişmiş hazır bir ekip oluşturmak olduğunu dile getirdi

Ali Koç hedefine ulaştı! Fenerbahçe rekor kırdı

Ali Koç hedefine ulaştı! Fenerbahçe rekor kırdı Devre arası transfer dönemini oldukça hareketli ve yoğun geçiren Fenerbahçe'de dikkat çeken bir hedefe daha ulaşıldı. Kadro yapısını güçlendirme adına Sadık Çiftpınar, Serdar Aziz, Tolgay Arslan, Miha Zajc ve Victor Moses gibi isimleri kadrosuna katan sarı-lacivertliler, Başkan Ali Koç'un önem verdiği bir planı da hayata geçirdi.

Ali Koç: Gelecek sezon en önemli şampiyonluk adayı olacağız

Ali Koç: Gelecek sezon en önemli şampiyonluk adayı olacağız Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER