Ali Koç

Ali Koç Göztepe maçından sonra isyan etti

Ali Koç Göztepe maçından sonra isyan etti Ülker Stadı'ndaki karşılaşma belki de bu sezonun en sert maçıydı. Özellikle Göztepeli futbolcuların yaptığı dozajı yüksek fauller tribündeki Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u bile isyan ettirdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan UEFA açıklaması

Ali Koç'tan flaş UEFA açıklaması Fenerbahçe başkanı Ali Koç, UEFA yetkilileriyle UEFA'nın İsviçre'nin Nyon kentindeki merkezinde bir araya geldi.

Fenerbahçe ile Trabzonspor el ele UEFA'ya

Fenerbahçe ile Trabzonspor el ele UEFA'ya Finansal fair play konusunda sıkıntı yaşayan iki kulüp, 31 Ocak’ta UEFA yetkililerinin karşısına çıkacak. Türkiye Futbol Federasyonu da bu toplantıya katılacak, burada Türkiye Bankalar Birliği ile yapılacak anlaşmanın ana hatlarını anlatacak. Federasyon, bunun karşılığında kulüpler için UEFA’dan süre isteyecek.

Ali Koç'tan transfer müjdesi!

Ali Koç transfer için tarih verdi! Kaç futbolcu alınacak? Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Evkur Yeni Malatyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

Fenerbahçe kongre üyeleri Ali Koç'u indirmek için imza topluyor

Fenerbahçe'deki tarihi rezalet Ali Koç'un sonu olabilir Kötü gidişatı süren Fenerbahçe'de Ali Koç yönetimine eleştiriler artarken bazı kongre üyeleri, kulübün olağanüstü seçimli genel kurula gitmesi için imza toplamaya başladı.

Ali Koç Ali Şen'in telefonlarını açmıyormuş

Hezimet sonra şok sözler! Ali Koç telefonlarımı açmıyor Fenerbahçe Kulübünün eski başkanı Ali Şen, sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç'la mevcut durumu görüşmeye çalıştığını ancak Koç'un telefonlarına cevap vermediğini söyledi.

Fenerbahçe ve Ali Koç PFDK'ya sevk edildi

Fenerbahçe ve Ali Koç PFDK'ya sevk edildi Fenerbahçe Kulübü ve başkan Ali Koç sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER