Ali Koç

Fenerbahçe Üniversitesi’nin işletme hakkı devredildi!

Hayali yalan oldu! Her şey sil baştan Ali Koç ve ekibi ‘Fenerbahçe Üniversitesi’nin işletme hakkını Medicana Sağlık Grubu’na devretti. Üniversite bundan sonra, ‘Medicana Fenerbahçe Üniversitesi’ olarak yola devam edecek.

Ali Koç Comolli'nin fişini çekti! Efsane isim geliyor

Ali Koç Comolli'nin fişini çekti! Efsane isim geliyor Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, sportif direktör Damien Comolli'yi sezon sonunda gönderecek. Ali Koç, bu göreve Alex de Souza'yı getirecek.

F.Bahçe'ye dünya yıldızını taraftar getirecek

F.Bahçe'ye dünya yıldızını taraftar getirecek UEFA ile yapılan 3 yıllık Finansal Fair Play anlaşmasında 65 milyon euro ekside bulunan Fenerbahçe'de büyük gün geldi... Yönetimin hem kulübe mali destek sağlamak hem de olası bir cezadan kurtulmak için düzenlediği 'Fener Ol' kampanyası bugün start alacak.

Fenerbahçe için tarihi gün geldi

Fenerbahçe için tarihi gün geldi! Açıklanıyor Ali Koç’un, kulübün kurtuluş mücadelesi olarak gördüğü ‘Fener Ol’ kampanyasında tarihi gün geldi çattı. Başkan Koç, bugün 19.07’de FB TV’ye çıkacak, tarihi kampanyayı resmen başlatacak. Hedef, geniş bir katılım sağlayıp 31 Mayıs’a kadar en az 380 milyon TL toplamak

Ali Koç'tan müjde! Küçülme yok

Ali Koç'tan müjde! Küçülme yok Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, futbolda gelecek sezon bütçeyi düşürme planları yaparken, amatör sporlarda bir tasarruf düşünmediğini açıkladı.

Ali Koç'tan Alex de Souza müjdesi

Ali Koç'tan Alex de Souza müjdesi Spor Toto Süper Lig'de gösterdiği çalkantılı performans ile taraftarını hayal kırıklığına uğratan Fenerbahçe'de başkan Ali Koç, yapılacak bağış kampanyası öncesinde flaş açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'de flaş Giroud gelişmesi

Fenerbahçe'den sürpriz transfer atağı Elindeki golcülerden istediği verimi bir türlü alamayan Fenerbahçe, önümüzdeki sezon ilk iş golcü sorununu çözmek istiyor. Sarı lacivertliler bu bağlamda Chelsea'nin yıldız forveti Olivier Giroud'yu gözüne kestirdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER