Ali Koç

Fenerbahçe 3 futbolcuyu bırakmıyor! Sözleşmeleri uzatılacak

İşte Fenerbahçe'de sözleşmeleri uzatılacak 3 isim Gelecek sezon parolası şampiyonluk olan Fenerbahçe 3 futbolcuyu bırakmıyor! Yaşları ilerlese de teknik heyetin gözdesi olan bu futbolcular ile sözleşme yenilenecek..

Fenerbahçe'de Atatürk'ün ziyareti ve kulübün kuruluş yıl dönümü kutlandı

Fenerbahçe'de Atatürk'ün ziyareti ve kulübün kuruluş yıl dönümü kutlandı Fenerbahçe bugün başkan Ali Koç'un da katıldığı tören ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Fenerbahçe Kulübü'nü ziyaret edişinin 101 ve sarı-lacivertli kulübün kuruluşunun 112. yıl dönümünü kutladı..

Fenerbahçe'de büyük kriz! Maaşlar ödenmedi

Fenerbahçe'de büyük kriz! Maaşlar ödenmedi Ard arda gelen kötü sonuçlar sonrası Fenerbahçe'de sular durulmuyor.. Şimdi de Sarı lacivertli kulüpte futbolculara 2019 yılına dair hiçbir hak ediş ödenmediği, takımın 4 aylık maaşı birikmiş durumda olduğu ve söz verilen bazı primlerin de halen ödenmediği iddiaları hayli kuvvetli olduğu iddia edildi.. Bu iddiaya dair detaylar haberimizde..

F.Bahçe tribünlerinden aynı ses yükseldi! Söylesene Ali Başkan...

F.Bahçe taraftarı haykırdı! Söylesene Ali Başkan... Trabzonspor ile 1-1 berabere kalan Fenerbahçe'de taraftarlar başkan Ali Koç'a ilk kez tepki gösterdi.. Taraftarlar maç sonunda 'Söylese Ali Başkan, Bu Ne Biçim Fenerbahçe' diye bağırdılar..

Acun Ilıcalı kimdir üç A ve Fener Ol müjdesi nedir?

Acun Ilıcalı kimdir üç A ve Fener Ol müjdesi nedir? Süper Lig tarihinin en kötü günlerini yaşayan Fenerbahçe'yi uluslararası bir marka yapmayı planlayan Başkan Ali Koç kampanyanın hız kazanması için ünlü isimlerle görüşüyor. Bunların en başında Acun Ilıcalı var.. Acun Ilıcalı kimdir? Üç A ve Fener Ol müjdesi nedir?

Acun Ilıcalı'dan üç A'lı paylaşım

Acun Ilıcalı'dan üç A'lı paylaşım Acun Ilıcalı Fenerbahçe - Galatasaray derbisi için Türkiye'ye gelen Alex de Souza ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile bir araya geldi.

Ali Koç'tan UEFA açıklaması

Ali Koç'tan UEFA açıklaması Sarı-Lacivertlilerde başkan Ali Koç'un, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi'nin 194 numaralı Nisan 2019 sayısındaki başyazısı yayımlandı. Koç, Fener Ol kampanyasının gidişatı ve UEFA ile ilgili birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER