Trabzonspor

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yanıt!

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yanıt! Trabzonspor, bugün daha önce Fenerbahçe'nin de açıklama yaptığı 2010-2011 sezonuna dair bir açıklama yaptı ve sarı-lacivertli kulübe yanıt verdi.

Ünal Karaman'ın alacağı ücret belli oldu

Ünal Karaman'ın alacağı ücret belli oldu Trabzonspor, Teknik Direktör Ünal Karaman ile 2 yıllık sözleşme imzalandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. Buna göre Karaman, 2019-2020 ve 2020-2021 sezonlarında bordo-mavili kulüpten 4 buçuk milyon TL alacak

Trabzonspor transferde bombaları patlatıyor

Trabzonspor transferde bombaları patlatıyor Yeni sezonda büyük değişim yapmayı planlayan Trabzonspor bombaları patlatıyor.. Bordo-Mavili yönetim 3 yıldız ismi listesine aldı.. İşte Trabzonspor'un transfer listesindeki futbolcular...

Trabzonspor'da Ünal Karaman sözleşme imzalayacak

Trabzonspor'da Ünal Karaman sözleşme imzalayacak Trabzonspor Kulübü, Teknik Direktör Ünal Karaman ile perşembe günü yeni sözleşme imzalayacak.

Ahmet Ağaoğlu’ndan yeni formalarla bayram mesajı

Ahmet Ağaoğlu’ndan yeni formalarla bayram mesajı Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yeni formalı fotoğraflarıyla kulübün resmi internet sitesinden Ramazan Bayramı için kutlama mesajı yayınladı.

Trabzonspor'da ayrılık var! Sosa'ya sürpriz talip

Trabzonspor'da ayrılık var! Sosa'ya sürpriz talip Trabzonspor’da gösterdiği performansla taraftarın sevgisini kazanan Sosa'ya sürpriz bir talip çıktı. Arjantinli yıldızı, Estudiantes istiyor. Arjantin ekibi, Tangocu için 1 milyon Euro’yu gözden çıkardı.

Trabzonspor'a Nijeryalı orta saha

Trabzonspor'a Nijeryalı orta saha Trabzonspor'un transfer listesindeki John Ogu, bordo-mavili kulüple görüştüğünü doğruladı.

Trabzonspor'da yeni sezon formaları satışa çıktı

Trabzonspor'da yeni sezon formaları satışa çıktı Trabzonspor Futbol Takımı'nın yeni sezonda giyeceği formalar satışa çıktı.

Trabzonspor'da Rodellega'nın yerine 2 Faslı isim

Trabzonspor'da Rodellega'nın yerine 2 Faslı isim Trabzonspor, Rodellega'nın ayrılma ihtimali üzerine 2 Faslı futbolcuyu takibe aldı. Bordo mavililer Rodellega'nın ayrılması durumunda 2 isme de teklif götürecek.

Trabzonspor'un UEFA'ya gitme şartları

Trabzonspor'un UEFA'ya gitme şartları UEFA Kulüp Finansal Kontrol Organı (CFCB), Trabzonspor’un UEFA’ya gitme şartlarını açıkladı. Genel bir iyileşmenin olduğunun altı çizilirken, 3 madde üzerinde duruldu ki bunlar yerine getirilmezse Fırtına bundan sonra Avrupa için alacağı 2 biletten birini kaybedecek.