Trabzonspor

Liverpool Trabzonspor'un file bekçisi Uğurcan Çakır'ın peşinde

Liverpool Trabzonspor'un file bekçisi Uğurcan Çakır'ın peşinde Liverpool, Trabzonspor'un genç file bekçisi Uğurcan Çakır'ı transfer etmek için harekete geçti.

Trabzonspor Yusuf Sarı'yı KAP'a bildirdi!

Trabzonspor Yusuf Sarı'yı KAP'a bildirdi! Trabzonspor, Yusuf Sarı'nın transferi için Olympique De Marseille ile görüşmelere başladığını KAP'a bildirdi.

Trabzonspor'dan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'e zam kararı

Trabzonspor'dan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'e zam kararı Trabzonspor, Fransız takımlarının ısrarla istediği iki genç futbolcusu Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'nın 2.5 milyon TL olan yıllık ücretlerini 4 milyon TL civarına çekecek. Bordo mavili yönetim diğer genç oyunculara da zam yapacak.

Trabzonspor’da Fıratcan Üzüm imzayı attı

Trabzonspor’da Fıratcan Üzüm imzayı attı Trabzonspor, 20 yaşındaki futbolcu Fıratcan Üzüm ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür satılacak mı?

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür satılacak mı? Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transferin gözde isimleri Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün geleceğiyle ilgili konuştu.

Trabzonspor'un borcu açıklandı

Trabzonspor'un borcu açıklandı Trabzonspor Denetleme Kurulu, 31.03.2019 tarihi itibari ile kulübün toplam borcunun 1 milyar 088 milyon 737 bin 498 TL olduğunu  açıkladı....

Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf Yazıcı için flaş açıklama

Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf Yazıcı için flaş açıklama Yusuf Yazıcı'nın geleceği belli oldu.. Adı bir çok kulüp ile anılan Yusuf Yazıcı için beklenen açıklama Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan geldi.

Yusuf Yazıcı transferinde flaş gelişme! Lille ile görüşmeler başladı

Yusuf Yazıcı transferinde flaş gelişme! Lille ile görüşmeler başladı Adı bir süredir Avrupa'nın önde gelen kulüpleriyle birlikte anılan Trabzonspor'un milli yıldızı Yusuf Yazıcı'yla ilgili Fransız basınından bomba bir iddia geldi.. Yusuf Yazıcı'nın transferi için görüşmeler başladı..

Trabzonspor'dan Hosseini ve Onazi açıklaması

Trabzonspor'dan Hosseini ve Onazi açıklaması Trabzonspor Kulübü, sakatlıkları bulunan Majid Hosseini ve Ogenyi Onazi'nin sağlık durumlarıyla ilgili açıklama yaptı.

Rodallega'nın Club Olmipia ile anlaşması bozuldu

Rodallega'nın Club Olmipia ile anlaşması bozuldu Trabzonspor'daki geleceği hala belirsiz olan Rodallega'nın 1 hafta önce Club Olmipia ile anlaştığı fakat menajerinin nedeniyle transferin iptal olduğu açıklandı.