Trabzonspor

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür satılacak mı?

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür satılacak mı? Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transferin gözde isimleri Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün geleceğiyle ilgili konuştu.

Trabzonspor'un borcu açıklandı

Trabzonspor'un borcu açıklandı Trabzonspor Denetleme Kurulu, 31.03.2019 tarihi itibari ile kulübün toplam borcunun 1 milyar 088 milyon 737 bin 498 TL olduğunu  açıkladı....

Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf Yazıcı için flaş açıklama

Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf Yazıcı için flaş açıklama Yusuf Yazıcı'nın geleceği belli oldu.. Adı bir çok kulüp ile anılan Yusuf Yazıcı için beklenen açıklama Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan geldi.

Yusuf Yazıcı transferinde flaş gelişme! Lille ile görüşmeler başladı

Yusuf Yazıcı transferinde flaş gelişme! Lille ile görüşmeler başladı Adı bir süredir Avrupa'nın önde gelen kulüpleriyle birlikte anılan Trabzonspor'un milli yıldızı Yusuf Yazıcı'yla ilgili Fransız basınından bomba bir iddia geldi.. Yusuf Yazıcı'nın transferi için görüşmeler başladı..

Trabzonspor'dan Hosseini ve Onazi açıklaması

Trabzonspor'dan Hosseini ve Onazi açıklaması Trabzonspor Kulübü, sakatlıkları bulunan Majid Hosseini ve Ogenyi Onazi'nin sağlık durumlarıyla ilgili açıklama yaptı.

Rodallega'nın Club Olmipia ile anlaşması bozuldu

Rodallega'nın Club Olmipia ile anlaşması bozuldu Trabzonspor'daki geleceği hala belirsiz olan Rodallega'nın 1 hafta önce Club Olmipia ile anlaştığı fakat menajerinin nedeniyle transferin iptal olduğu açıklandı.

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yanıt!

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye yanıt! Trabzonspor, bugün daha önce Fenerbahçe'nin de açıklama yaptığı 2010-2011 sezonuna dair bir açıklama yaptı ve sarı-lacivertli kulübe yanıt verdi.

Ünal Karaman'ın alacağı ücret belli oldu

Ünal Karaman'ın alacağı ücret belli oldu Trabzonspor, Teknik Direktör Ünal Karaman ile 2 yıllık sözleşme imzalandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. Buna göre Karaman, 2019-2020 ve 2020-2021 sezonlarında bordo-mavili kulüpten 4 buçuk milyon TL alacak

Trabzonspor transferde bombaları patlatıyor

Trabzonspor transferde bombaları patlatıyor Yeni sezonda büyük değişim yapmayı planlayan Trabzonspor bombaları patlatıyor.. Bordo-Mavili yönetim 3 yıldız ismi listesine aldı.. İşte Trabzonspor'un transfer listesindeki futbolcular...

Trabzonspor'da Ünal Karaman sözleşme imzalayacak

Trabzonspor'da Ünal Karaman sözleşme imzalayacak Trabzonspor Kulübü, Teknik Direktör Ünal Karaman ile perşembe günü yeni sözleşme imzalayacak.