Trabzonspor

Ahmet Ağaoğlu’ndan yeni formalarla bayram mesajı

Ahmet Ağaoğlu’ndan yeni formalarla bayram mesajı Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yeni formalı fotoğraflarıyla kulübün resmi internet sitesinden Ramazan Bayramı için kutlama mesajı yayınladı.

Trabzonspor'da ayrılık var! Sosa'ya sürpriz talip

Trabzonspor'da ayrılık var! Sosa'ya sürpriz talip Trabzonspor’da gösterdiği performansla taraftarın sevgisini kazanan Sosa'ya sürpriz bir talip çıktı. Arjantinli yıldızı, Estudiantes istiyor. Arjantin ekibi, Tangocu için 1 milyon Euro’yu gözden çıkardı.

Trabzonspor'a Nijeryalı orta saha

Trabzonspor'a Nijeryalı orta saha Trabzonspor'un transfer listesindeki John Ogu, bordo-mavili kulüple görüştüğünü doğruladı.

Trabzonspor'da yeni sezon formaları satışa çıktı

Trabzonspor'da yeni sezon formaları satışa çıktı Trabzonspor Futbol Takımı'nın yeni sezonda giyeceği formalar satışa çıktı.

Trabzonspor'da Rodellega'nın yerine 2 Faslı isim

Trabzonspor'da Rodellega'nın yerine 2 Faslı isim Trabzonspor, Rodellega'nın ayrılma ihtimali üzerine 2 Faslı futbolcuyu takibe aldı. Bordo mavililer Rodellega'nın ayrılması durumunda 2 isme de teklif götürecek.

Trabzonspor'un UEFA'ya gitme şartları

Trabzonspor'un UEFA'ya gitme şartları UEFA Kulüp Finansal Kontrol Organı (CFCB), Trabzonspor’un UEFA’ya gitme şartlarını açıkladı. Genel bir iyileşmenin olduğunun altı çizilirken, 3 madde üzerinde duruldu ki bunlar yerine getirilmezse Fırtına bundan sonra Avrupa için alacağı 2 biletten birini kaybedecek.

Schalke 04 Trabzonsporlu yıldızın peşinde

Schalke 04 Trabzonsporlu yıldızın peşinde Schalke 04 Trabzonspor’da performansıyla sezona damga vuran Filip Novak’a talip oldu..

Trabzonspor umutlarını gelecek bahara taşıdı

Trabzonspor umutlarını gelecek bahara taşıdı Spor Toto Süper Lig’e, büyük zorluklar altında başladığı sezonda oynadığı futbol ve son haftalarda aldığı sonuçlarla göz dolduran Trabzonspor, umutlarını gelecek bahara taşıdı. Bordo-mavililer mart, nisan ve mayıs aylarında oynadığı 11 maçı da kaybetmedi.

Trabzonspor'da Olcay Şahan ve Ibanez'e veda töreni yapıldı

Trabzonspor'da Olcay Şahan ve Ibanez'e veda töreni yapıldı Trabzonspor, sözleşmeleri sona erecek Olcay Şahan ve Luis Ibanez için veda töreni düzenledi.

Trabzonspor son 8 sezonun en iyi puanıyla bitirdi

Trabzonspor son 8 sezonun en iyi puanıyla bitirdi Süper Lig'i 63 puanla 4. sırada tamamlayan bordo-mavililer, son 8 sezonun en başarılı sezonunu geride bıraktı. Karadeniz ekibi, 3 sezon aradan sonra Avrupa kupalarına katılma hakkı elde etti.