Galatasaray

Galatasaray Nzonzi'nin maliyetini açıkladı

Galatasaray Nzonzi'nin maliyetini açıkladı Galatasaray Kulübü, Steven Nzonzi'nin kiralık olarak transferi konusunda Roma ve oyuncuyla anlaştığına dair Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirimde bulundu..

Monaco resmen açıkladı! Falcao geliyor

Monaco resmen açıkladı! Falcao geliyor Radamel Falcao ile her konuda anlaşmaya varan ve bu transfer için geri sayıma geçen Galatasaray'a bir müjdeli haber daha geldi.

Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye müthiş transfer çalımı

Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye müthiş transfer çalımı İtalyan medyası, Fenerbahçe’nin daha yüksek teklifine rağmen, Nzonzi’nin Galatasaray’ı tercih ettiğini yazdı. Sarı Kırmızılılar’ın 1+1 yıllığına kiraladığı Fransız futbolcu, dün akşam İstanbul’a iniş yaptı.

Galatasaray'ın yeni transferi Nzonzi İstanbul'da

Galatasaray'ın yeni transferi Nzonzi İstanbul'da Galatasaray'ın yeni transferi Fransız futbolcu Steven Nzonzi İstanbul'a geldi.

Taraftar çılgına döndü! Ya Falcao Ya İstifa!

Taraftar çılgına döndü! Ya Falcao Ya İstifa! Galatasaray'ın transfer gündemine aldığı Radamel Falcao'nun gelip gelmeyeceği ile haberlerin son dönemlerde iyice artması üzerine sarı kırmızılı taraftar çılgına döndü. Sosyal medyada trend olan Ya Falcao Ya İstifa hashtagi çok sayıda taraftar tarafından büyük ilgi gördü.

Galatasaray'a büyük şok! Radamel Falcao...

Galatasaray'a büyük şok! Radamel Falcao... Galatasaraylı taraftarların transferini beklediği Falcao'dan kötü haber geldi. Fransız basınında çıkan haberlere göre Monaco, Radamel Falcao ile yeni sözleşme görüşmelerine başladı.

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye transfer çalımı

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye transfer çalımı Galatasaray, Fenerbahçe'nin de ilgilendiği Roma'nın ön liberosu Steven Nzonzi'nin kiralanması konusunda İtalyan kulübüyle sıkıştı. Steven Nzonzi de Galatasaray'ın kontrat teklifini kabul etti

Bomba iddia! Galatasaray seçime gidiyor

Bomba iddia! Galatasaray seçime gidiyor Mahkemeden ‘Denetleme Kurulu’nun seçimi yönünde karar çıkması üzerine sarı-kırmızılı yönetim, bütün kurulları seçime götürmek için çalışma başlattı.

Flaş gelişme! O haciz belgeleri ortaya çıktı

Flaş gelişme! O haciz belgeleri ortaya çıktı İcra Dairesi’nden gönderilen yazılara göre, sarı kırmızılı kulübün Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş’deki hisselerine haciz konulmuş durumda...

Falcao'dan Türkiye açıklaması! 'Arjantin'de...'

Falcao'dan Türkiye açıklaması! 'Arjantin'de...' Falcao'nun Galatasaray'la sözleşme imzalamak için Monaco'dan ayrılacağı belirtildi. Artık Galatasaray'a transferini saklamayan Falcao, Kolombiya basınına "Arjantin'de olduğu gibi, Türkiye'de de futbola özel bir bakış açısı var. G.Saray'da oynamak kariyerim için heyecan verici olur" dedi.