Galatasaray

Galatasaray'ın KAP'a bildirmediği gerçek ortaya çıktı

Galatasaray'ın KAP'a bildirmediği gerçek ortaya çıktı Galatasaray'da tarihi seçime günler kala çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı. Maliyeti yüksek futbolcuları takımdan göndererek ekonomik olarak rahatlamak isteyen sarı-kırmızılılarda Babel'e ödenen ücretin gerçeğe göre çok yüksek olduğu öğrenildi.

Galatasaray'da Fatih Terim'in sözleşmesi sona erdi

Galatasaray'da Fatih Terim'in sözleşmesi sona erdi Galatasaray Futbol Takımı'nda teknik direktör Fatih Terim'in sözleşmesi sona erdi. Tesislerdeki odasını boşaltan İmparator, kulüp tarafından kendisine tahsis edilmiş iki aracı da geri verilmek üzere kulübe yolladı.

Galatasaray için kritik gün! Fatih Terim ve 7 futbolcu için kader anı

Galatasaray için kritik gün! Fatih Terim ve 7 futbolcu için kader anı Galatasaray'da Fatih Terim'in teknik direktörlük görevine devam edip etmeyeceği henüz netlik kazanmadı. Üstelik teknik heyet ve 7 futbolcunun durumu da aynı şekilde belirsizliğini koruyor.

Mustafa Cengiz neden aday olmadı? Tek tek her şeyi açıkladı

Mustafa Cengiz neden aday olmadı? Tek tek her şeyi açıkladı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz neden yeniden başkan adayı olmadığı yönündeki sorulara yönelik açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz faturayı Fatih Terim'e kesti

Mustafa Cengiz faturayı Fatih Terim'e kesti Geçen hafta düzenlediği basın toplantısında teknik direktör Fatih Terim'in sözleşmesini uzatmayacağını açıklayan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, maddi krizin faturasını Fatih Terim'e kesti.

Fatih Terim'den Mustafa Cengiz'e mektuplu cevap!

Fatih Terim'den Mustafa Cengiz'e mektuplu cevap! Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz düzenlediği basın toplantısında Fatih Terim'i bir daha sarı kırmızılı takımda görmek istemediğini belirtti. Bu toplantı sonrası Fatih Terim de Mustafa Cengiz'e mektuplu cevap verdi.

Galatasaray'daki görevinden istifa eden Fatih Terim İstanbul'dan ayrıldı

Galatasaray'daki görevinden istifa eden Fatih Terim İstanbul'dan ayrıldı Sarı-kırmızılı ekipte yeni yönetimi belirleyecek seçim beklenirken kontratı bu ay sonunda bitecek Fatih Terim transfere dair raporunu iletti ve İstanbul'dan ayrıldı.

Mustafa Cengiz yarın ne söyleyecek?

Mustafa Cengiz yarın ne söyleyecek? Galatasaray Kulübü'nün Twitter hesabından yapılan açıklamada, Mustafa Cengiz'in basın toplantısı düzenleyeceği belirtildi.

Tahkim Kurulu'ndan Fatih Terim'e kötü haber

Tahkim Kurulu'ndan Fatih Terim'e kötü haber Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'ndan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e kötü haber geldi.

Fatih Terim uyarmıştı! Dediğini yaptı

Fatih Terim uyarmıştı! Dediğini yaptı Süper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde kazanan 1-0'lık skorla Galatasaray oldu. Derbi bitti ancak tartışmaları bitmedi.

TREND HABERLER