FUTBOL

UEFA Kadınlar 2021 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı 2022'ye erteledi
UEFA'dan flaş erteleme kararı!
Dünya futboluna büyük darbe! 9 Milyar Euro...

Dünya futboluna büyük darbe! 9 Milyar Euro... Çin'in Wuhan eyaletinde başlayıp bütün dünyayı etkisi altına alan COVID 19 bilinen adıyla koronavirüsün futbola verdiği zarar belli oldu. Dünya futbolu koronavirüs salgını nedeniyle 9 milyar euro zararda.

Fenerbahçe'ye müjde! Alex De Souza hoca oluyor

Fenerbahçe'ye müjde! Alex De Souza hoca oluyor Fenerbahçe'nin efsane oyuncusu Alex De Souza futbolculuğu bir kenara bırakıp teknik direktör olma yolunda ilk adımı attı. Alex De Souza'nın hoca olma isteği Fenerbahçeli taraftarı heyecanlandırdı.

Filippo Inzaghi'den korkutan açıklama! 'Tüm futbol kulüpleri yok olacak'

Filippo Inzaghi'den korkutan açıklama! 'Tüm futbol kulüpleri yok olacak' Koronavirüs İtalya’da hayatı kabusa çevirdi. Vaka sayısı Çin’i geride bırakan İtalya’da futbolun efsane isimlerinden Filippo Inzaghi çokkritik açıklamalar yaptı. Inzaghi liglerin tamamlanmasını ifade etti ve İtalya’daki kulüpler ile ilgili korkutan şeyler söyledi.

UEFA sezonların tamamlanmasını istiyor

UEFA sezonların tamamlanmasını istiyor Koronavirüs sebebiyle UEFA’dan erteleme kararı geldi. TFF de Süper Lig’i süresiz erteleme kararı aldı. UEFA’dan konuyla ilgili önemli açıklama geldi. UEFA’nın tüm sezonların tamamlanmasını istediği öğrenildi.