DÜNYA KUPASI

UEFA'dan devrim gibi karar! Deplasman golü uygulaması kalkıyor

UEFA'dan devrim gibi karar! Deplasman golü uygulaması kalkıyor UEFA, Şampiyonlar Ligi için çok tartışılan deplasman golü kuralını kaldırmak için harekete geçti. UEFA'nın konu hakkında 6 Şubat'ta toplanacağı ve İcra Komitesi'nin görüşlerinin alınacağı belirtildi.

2022 Dünya Kupası FIFA ve Katar'ın ortaklığıyla düzenlenecek

2022 Dünya Kupası FIFA ve Katar'ın ortaklığıyla düzenlenecek 2022 Dünya Kupası'nın, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ile ev sahibi Katar'ın ortak girişimi olarak düzenleneceği açıklandı.

FIFA'dan Türk kulüplerine 4 milyon 658 bin dolar

FIFA'dan Türk kulüplerine 4 milyon 658 bin dolar Türk temsilcileri, FIFA'nın 2018 Dünya Kupası'nda forma giyen futbolcuların kulüplerine dağıtacağı 209 milyon dolarlık paydan 4 milyon 658 bin 180 dolar alacak. Beşiktaş, en yüksek miktarı alacak.

UEFA'nın Almanya'yı yetersiz bulduğu kriterler

UEFA'nın Almanya'yı yetersiz bulduğu kriterler EURO 2024 için yarıştığımız Almanya’nın UEFA sunumundaki bazı noktalarda yetersiz kaldığı öğrenildi. Almanların devlet garantisinde sınıfı geçememesi UEFA'yı memnun etmedi.

Hugo Lloris geceyi nezarette geçirdi!

Hugo Lloris geceyi nezarette geçirdi! 2018 Dünya Kupası şampiyonu Fransa Milli Takımı'nın kaptanı ve kalecisi Hugo Lloris, Londra'da gözaltına alındı.

Putin'in hediyesi patladı! Topun içinden...

Putin'in hediyesi patladı! Topun içinden... Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Helsinki'de ABD Başkanı Donald Trump'a verdiği futbol topunda bir çip olduğu ortaya çıktı. Topun üreticisi Adidas'ın taraftarların futbol videolarına erişimini sağlayan çip, Rus bilgisayar korsanlarının olası bir siber saldırı için topu kullanabileceği iddialarına yol açtı.

Dünya Kupası madalyasını cebine attı

Dünya Kupası madalyasını cebine attı Fransa'nın FIFA Dünya Kupası Finali'nde Hırvatistan'ı 4-2 yenip şampiyon olduğu maçın ardından yapılan madalya töreninde çok ilginç bir an yaşandı.

Dünya basını şampiyon Fransa'yı konuşuyor

Dünya basını şampiyon Fransa'yı konuşuyor Rusya'nın ev sahibi olduğu 2018 FIFA Dünya Kupası finalinde Hırvatistan'ı 4-2 yenen Fransa, ulaştığı şampiyonlukla dünya basınında geniş yer bulurken, göçmen kökenli kadro da dikkat çekti.

Dünya Kupası'nın en iyi ve en kötüleri

Dünya Kupası'nın en iyi ve en kötüleri 2018 Dünya Kupası Fransa'nın zaferiyle sona erdi. Kupada performanslarıyla ön plana çıkıp takımlarını başarıya taşıyanlar gibi hayal kırıklığı yaratan yıldızlar da vardı.

Dünya Kupası’nı kazanan Fransa’ya çılgın gelir

Dünya Kupası’nı kazanan Fransa’ya çılgın gelir Finalde Hırvatistan'ı yenerek şampiyonluğa uzanan Fransa Milli Takımı, dudak uçuklatan bir gelirin de sahibi oldu.

TREND HABERLER