DÜNYA KUPASI

Dünya Kupası'nda çeyrek final eşleşmeleri belli oldu

Dünya Kupası'nda çeyrek final eşleşmeleri belli oldu 2018 FIFA Dünya Kupası'nda son 16 turundaki tüm maçlar tamamlandı ve çeyrek final eşleşmeleri belli oldu.

İngiltere Kolombiya maçı sonucu ve özeti

İngiltere Kolombiya maçı sonucu ve özeti 2018 Dünya Kupası son 16 turunda İngiltere ile karşılaşan Kolombiya, uzun süre varlık gösteremediği maçta Harry Kane'in golüne 90+3. dakikasında gelen golle skoru 1-1 yaptı ve maçı uzatmalara götürdü. Uzatmalarda da gol sesi çıkmayan maçı penaltı atışları sonucunda İngiltere kazandı ve çeyrek finale yükselen taraf oldu.

İsveç İsviçre maçı sonucu ve özeti

İsveç İsviçre maçı sonucu ve özeti 2018 FIFA Dünya Kupası son 16 turunda İsveç, İsviçre'yi 1-0 mağlup ederek çeyrek finale yükseldi. İsveç en son 1994 Dünya Kupası'nda çeyrek finale yükselme başarısı göstermişti.

Dünya Kupası'nda günün maçları (3 Temmuz)

Dünya Kupası'nda günün maçları (3 Temmuz) Dünya Kupası son 16 turunda bugün iki karşılaşma oynanacak. Günün en önemli maçında İngiltere, Kolombiya'yı eleyerek adını çeyrek finale yazdırmak istiyor.

 Belçika çeyrek finalde Brezilya ile eşleşti

Belçika çeyrek finalde Brezilya ile eşleşti 2018 Dünya Kupası son 16 turunda Belçika, 2-0 geriye düştüğü maçta Japonya'yı son saniye golüyle 3-2 mağlup etti. Belçika, çeyrek finalde Brezilya ile eşleşti.

Brezilya adını çeyrek finale yazdırdı

Brezilya adını çeyrek finale yazdırdı Devlerin bir bir elendiği FIFA 2018 Dünya Kupası'nda favorilerden Brezilya, Meksika'yı 2-0 mağlup ederek adını çeyrek finale yazdırdı.

Akınfeev Rusya'ya 4 milyon dolar kazandırdı

Akınfeev Rusya'ya 4 milyon dolar kazandırdı Igor Akinfeev'in, İspanya maçında kurtardığı penaltı, Rusya Futbol Federasyonu'na 4 milyon dolar kazandırdı.

Dünya Kupası'nda günün maçları (2 Temmuz)

Dünya Kupası'nda günün maçları (2 Temmuz) 2018 Dünya Kupası son 16 turunda bugün 2 karşılaşma oynanacak. Kupanın favorisi Brezilya ile Belçika, rakiplerini yenerek çeyrek finale çıkma mücadelesi verecek.

 Hırvatistan Danimarka'yı penaltılarla yendi

Hırvatistan Danimarka'yı penaltılarla yendi 2018 FIFA Dünya Kupası'nda çeyrek finale çıkma mücadelesinde Hırvatistan, normal süresi 1-1 eşitlikle sona eren maçta Danimarka'yı penaltılarla 4-3 mağlup etti. Hırvatistan'ın çeyrek finaldeki rakibi ev sahibi Rusya oldu.

Rusya  adını çeyrek finale yazdırdı

Rusya adını çeyrek finale yazdırdı 2018 Dünya Kupası'nda ev sahibi Rusya, İspanya'yı normal süresi 1-1 ve penaltılara giden maçta 5-4 mağlup etti ve adını çeyrek finale yazdırdı.

TREND HABERLER