TENİS FOTO GALERİ

Efsane fotoğrafın sırrı çözüldü

Efsane fotoğrafın sırrı çözüldü Tam 35 yıl önce çekilen ve neredeyse tüm dünyanın bildiği fotoğraf karesinin sırrı çözüldü hiçbir zaman tenis oynamasa da, 1970'lerde adeta bir ikon haline gelen fiona walker, birçok erkeğin de bu spora ilgi göstermesini sağlamıştı. walker'ı beyaz tenis kıyafetleri içerisinde yarı çıplak halde...

Türk fotoğrafçıya poz verdi

Türk fotoğrafçıya poz verdi Beckham ve ronaldo’dan sonra ünlü tenisçi rafael nadal da armani’nin yeni yüzü oldu

İşte en şık ve en rüküşler

İşte en şık ve en rüküşler Avustralya açık 2011’de en kötü giyinenler ve en iyi giyinenler

Rekor kırılan maçı Schiavone kazandı

Rekor kırılan maçı Schiavone kazandı Avustralya açık tenis turnuvası'nın 4. turunda karşı karşıya gelen italyan francesca schiavone ile rus svetlana kuznetsova, son derece keyifli geçen maçta hem izleyenlere tenis ziyafeti verdi, hem de 4 saat 44 dakika ile kadınlarda en uzun süren grand slam mücadelesine imza attı.

Sharapova finali göremedi!

Sharapova finali göremedi! Rus tenisçi maria sharapova, avustralya açık'ın 4. turunda alman andrea petkovic'e 2-0 yenildi ve turnuvaya veda etti.

Bu ne hal Djokovic!

Bu ne hal Djokovic! Tenis kortundaki başarısı ile ünlenen ve federer-nadal hegamonyasını yıkması beklenen sırp raket novak djokovic, yeteneğini bu kez dansta sergiledi.

Sharapova 2-0 Razzano

Sharapova 2-0 Razzano Avustralya açık tek bayanlar 2. tur mücadelesinde rus raket maria sharapova, fransız tenisçi virginie razzano'yu 2-0 yendi.

İşte THY'nin yıldızı

İşte THY'nin yıldızı Dünya tenisinde bayanlar klasmanında 1 numaralı danimarkalı raket caroline wozniacki istanbul'a geldi.

Etek boyuna seksi yanıt

Etek boyuna seksi yanıt Danimarkalı raket caroline wozniacki'nin giydiği etek turnuvadan daha çok ilgi görüyor. amerika açık tenis turnuvası’nda rus raket maria sharapova’yı (23) yenen danimarkalı tenisçi caroline wozniacki’nin (20) eteği tartışma konusu oldu.

Yılın kazanan ve kaybedenleri

Yılın kazanan ve kaybedenleri Wozniacki'nin yanısıra, 2 yıl aradan sonra geçen yıl kortlara geri dönen ve 3. sıraya yerleşen kim clijsters ile iki numaranın sahibi vera zvonerava, elde ettikleri başarılarla seneyi kazançlı kapatan isimler arasında yer aldı.