TENİS FOTO GALERİ

Çığlıklarıyla İstanbul'u inletmeye geliyor

Çığlıklarıyla İstanbul'u inletmeye geliyor WTA sezon sonu turnuvasında yolu 3 kez İstanbul'a düşen Viktoria Azeranka ise bu kez TEB İstanbul Cup'ta boy gösterecek.

Maria Sharapova tenis dünyasını karıştırdı

Maria Sharapova tenis dünyasını karıştırdı Ünlü tenisçiler Rafael Nadal, Agnieszka Radwanska, Simona Halep ve Petra Kvitova, Sharapova'nın doping testinin pozitif çıkmasının, tenis dünyası açısından şaşkınlık verici bir durum olduğunu söyledi.

Maria Sharapova 45 dolarlık ilaçla 30 milyon dolar kaybetti!

Maria Sharapova 45 dolarlık ilaçla 30 milyon dolar kaybetti! Avustralya Açık'ta girdiği doping testlerinin pozitif çıktığını açıklayan Maria Sharapova, bir günde tüm gelirlerini yitirdi.

Yok böyle kural! Kaybeden soyundu

Yok böyle kural! Kaybeden soyundu İspanyol tenisçi Rafael Nadal, ABD'nin New York kentinde düzenlenen bir etkinlikte gösteri maçı yaptı.

Djokovic top toplayıcı kızı fırçaladı

Djokovic top toplayıcı kızı fırçaladı 2014 Wimbledon şampiyonu olan Novak Djokovic, Kevin Anderson ile yaptığı mücadele sırasında top toplayıcı kızı azarladı.

Williams-Sharapova finalinden kareler

Williams-Sharapova finalinden kareler Avustralya Açık'ta kadınlar finalini Serena Williams - Maria Sharapova arasında oynandı.

Avustralya Açık'tan özel kareler

Avustralya Açık'tan özel kareler Sezonun ilk grand slam tenis turnuvası olan Avustralya Açık'ta objektiflere yansıyan çok özel kareleri sizler için biraraya getirdik.

Maria Sharapova çocuk istiyor

Maria Sharapova çocuk istiyor Rus tenisçi Maria Sharapova verdiği röportajda gelecek planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu

Simona Halep'ten muhteşem dönüş

Simona Halep'ten muhteşem dönüş Rumen tenisçi Simona Halep, göğüs ameliyatı geçirdikten sonra tenis dünyasında zirveye çıktı..

Maria Sharapova büyüledi

Maria Sharapova büyüledi Maria Sharapova, kupa ile poz verirken, güzelliği ile Eyfel Kulesi'ni bile gölgeledi.

TREND HABERLER