TENİS FOTO GALERİ

Güzel tenisci ağlaya ağlaya galip geldi

Güzel tenisci ağlaya ağlaya galip geldi Danimarkalı 19 yaşındaki tenisçi wozniacki sakatlıktan ağlayarak oynadığı maçta 25 yaşındaki zvonareva'yı yenmeyi başardı

Kuznetsova böyle çıldırdı

Kuznetsova böyle çıldırdı Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

Çağla yarı finale yükseldi

Çağla yarı finale yükseldi Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

Tenis Turnuvası'ndan ilginç kareler

Tenis Turnuvası'ndan ilginç kareler Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

Roger Federer'in gözyaşları..

Roger Federer'in gözyaşları.. Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

Nefes kesen maç Nadal'ın

Nefes kesen maç Nadal'ın Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

Williams kardeşler yine şampiyon

Williams kardeşler yine şampiyon Avustralya açık'ta ilk şampiyonlar belli oldu. serena williams ve venus williams kardeşler, wimbledon ve olimpiyatlar'da olduğu gibi yine şampiyon...

Acılar içinde çeyrek finale

Acılar içinde çeyrek finale Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

Dünyanın en iyi teniscileri

Dünyanın en iyi teniscileri Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.

Ivanovic maçta fenalaştırdı

Ivanovic maçta fenalaştırdı Bugünün fotoğraf galerisinde haberlerle birlikte, eğlenceli anların görüntülerini, siyaset sahnesinden kareleri, Türkiye ve dünya ülkelerinden gelen ilginç anların resimlerini bulabilirsiniz. Foto galeride ünlülerin ve sporcuların görüntüleri de yer almaktadır.