Fenerbahçe

İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası!

İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası! Ersun Yanal’ın görevden ayrılması sonrası yeni teknik adamı belirlemeyen Fenerbahçe’de Denizlispor ve Konyaspor maçlarında antrenör Zeki Murat Göle kulübede yer aldı.

Fenerbahçe'den 'Evde Kal' çağrısı

Fenerbahçe'den 'Evde Kal' çağrısı Fenerbahçe Spor Kulübü, sosyal medyadan yaptığı açıklamada son zamanlarda yaşanan virüs salgını dolayısıyla insanların bu hastalıktan korunması için evde kalmaları yönünde uyarıda bulundu.

Fenerbahçe'de Löw harekatı!

Fenerbahçe'de Löw harekatı! Fenerbahçe'nin teknik direktör arayışı sürüyor. Erol Bulut, Abdullah Avcı, Tayfun Korkut, Roger Schmidt gibi isimlerin adı geçerken listeye Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw de eklendi.

Fenerbahçe'de aday çok imza yok!

Fenerbahçe'de aday çok imza yok! Fenerbahçe yönetimi, sezon sonunda takımı Erol Bulut'a emanet etmeye hazırlanıyor. Henüz genç teknik adamla hiçbir görüşme yapılmazken, sarı-lacivertlilerin Alanyaspor yönetimiyle ters düşmemek adına son derece hassas davrandığı ifade edildi.

Fenerbahçe'de hoca krizi! Şimdi ne olacak?

Fenerbahçe'de hoca krizi! Şimdi ne olacak? Konyaspor deplasmanındaki yenilgiyle krize devam eden Fenerbahçe'yi yeni bir sorun bekliyor. Kurallar gereği diploması nedeniyle artık takımın başında sahaya çıkamayacak Zeki Murat Göle, gelecek hafta oynanacak Kayserispor maçında takımın başında yer alamayacak.

Ali Koç'tan flaş Şenol Güneş kararı

Ali Koç'tan flaş Şenol Güneş kararı Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan sonra yerine gelecek yeni teknik direktör çalışmaları tam gaz devam ediyor. Başkan Ali Koç gündemde olan Şenol Güneş ile ilgili kararını verdi.

Fenerbahçe Erol Bulut ile prensipte anlaşmaya vardı

Fenerbahçe Erol Bulut ile prensipte anlaşmaya vardı Fenerbahçe Yönetimi, Ersun Yanal'dan boşalan teknik direktörlük koltuğu için Alanyaspor'u çalıştıran Erol Bulut ile prensipte anlaşmaya vardı.

Fenerbahçe'de kara günler kapıda!

Fenerbahçe'de kara günler kapıda! Fenerbahçe, 2020-21 sezonun planlarını yapmaya başladı. Ancak tablo karanlık gözüküyor. Bu durumun ana sebebi ise mali sıkıntılar oldu.

Fenerbahçe Lucescu için düğmeye bastı

Fenerbahçe Lucescu için düğmeye bastı Sezon sonu için planı hazır olan Fenerbahçe, kalan maçları düşünüyor! Erol Bulut'a 2 yıllık sözleşme teklif edecek sarı-lacivertliler, bu sezon için ise Mircea Lucescu ismini gündemine aldı.

Fenerbahçe'nin teknik direktör kararı!

Fenerbahçe'nin teknik direktör kararı! Ersun Yanal’ın istifasının ardından Denizli maçına yardımcı antrenör Zeki Murat Göle yönetiminde çıkan Fenerbahçe’de tüm camianın yanıtını merakla beklediği soru yeni teknik direktörün kim olacağı oldu.

TREND HABERLER