Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Vedat Muriç'in fiyatı belirlendi

Fenerbahçe'de Vedat Muriç'in fiyatı belirlendi Fenerbahçe'nin geldiği günden beri oynadığı futbol ve attığı gollerle sarı lacivertli taraftarın gönlünü fetheden Vedat Muriç için karar verildi. Kulüp başarılı oyuncunun transfer fiyatını belirledi.

UEFA'dan Fenerbahçe'ye müjde

UEFA'dan Fenerbahçe'ye müjde UEFA geçtiğimiz gün yayınladığı açıklama ile Fenerbahçe'nin içini rahatlattı. Yapılan açıklamada UEFA'dan çıkan kulüp lisans koşullarının gelecek sezon için askıya alınması ve finansal fair-play esneklik kararları sarı lacivertli kulübe müjde oldu.

Max Kruse koronavirüse yakalandı mı? Açıklama geldi

Max Kruse koronavirüse yakalandı mı? Açıklama geldi Fenerbahçe'de forma giyen Max Kruse kendisinin koronavirüse yakalandığı yönündeki iddialara yönelik bir açıklama yaptı. Max Kruse koronavirüse yakalanmadığını ve hakkında çıkan haberlere inanılmaması gerektiğini söyledi.

İşte Fenerbahçe'nin görüştüğü 3 teknik direktör!

İşte Fenerbahçe'nin görüştüğü 3 teknik direktör! Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın gidişinin ardından tecrübeli hocanın yeri bir türlü dolmuyor. Sarı lacivertli yönetim yeni hoca için düğmeye basmış durumda. İşte Fenerbahçe'nin görüştüğü 3 teknik direktör...

İşte Vedat Muriqi ve Serdar Aziz’in corona virüs testi sonucu!

İşte Vedat Muriqi ve Serdar Aziz’in corona virüs testi sonucu! Fenerbahçe’nin iki yıldız oyuncusu Vedat Muriqi ve Serdar Aziz tüm dünyayı etkisi altına alan COVID 19 yani corona virüs testi yaptırdı. Sonucunu ise iki yıldız oyuncunun menajeri Haluk Canatar sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştı.

Gary Rodrigues'ten Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'a 'geçmiş olsun' mesajı

Gary Rodrigues'ten Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'a 'geçmiş olsun' mesajı Fenerbahçe'de forma giyen Gary Rodrigues'ten corona virüs sebebiyle hastanede olan Galatasaray ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e 'geçmiş olsun' mesajı geldi.

Fenerbahçe bombayı patlatıyor! Gökhan Gönül ve Caner Erkin...

Fenerbahçe bombayı patlatıyor! Gökhan Gönül ve Caner Erkin... Fenerbahçe gelecek sezon için kolları sıvadı. Sarı lacivertliler üzerlerindeki başarısızlığı kırmak için resmen düğmeye bastı. Eski oyuncuları Gökhan Gönül ve Caner Erkin için harekete geçen sarı lacivertliler flaş bir hamle yaptı.

Fenerbahçe'yi Nisan'da bekleyen tehlike! Corona virüsü etkisi

Fenerbahçe'yi Nisan'da bekleyen tehlike! Corona virüsü etkisi Sarı lacivertlilerde futbol takımı için hoca arayışı, Nisan ayındaki ödemeler ve son olarak basketbol takımında ortaya çıkan korona virüs olayı yönetimi düşündürüyor.Teknik direktör arayışı ikinci plana itilirken, gündem Nisan ayındaki ödemeler ve basketbol takımı.

65 yaş ve üzerine koronavirüs uyarısı

65 yaş ve üzerine koronavirüs uyarısı Fenerbahçe Kulübü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan kongre üyelerinin sokağa çıkmaması yönünde uyarıda bulundu.

Emre Belözoğlu'ndan liglerin ertelenmesi hakkında konuştu

Emre Belözoğlu'ndan liglerin ertelenmesi hakkında konuştu Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, hem dünyayı etkisi altına alan corona virüs (Covid-19) hem de bu salgın nedeniyle liglerin ertelenmesine ilişkin düşüncelerini kulüp televizyonuyla paylaştı.

TREND HABERLER