Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Yusuf Namoğlu'na VAR tepkisi

Fenerbahçe'den Yusuf Namoğlu'na VAR tepkisi MHK eski başkanı Yusuf Namoğlu'nun "VAR odasındaki teknik ekipte maalesef sıkıntılarımız oldu. Bu ekipler bize bağlı değil. Fenerbahçe TV'den gelen görevliler vardı" sözleri Fenerbahçe'den büyük tepki topladı.

Alex'ten Ali Koç'a çağrı! 'Fenerbahçe'yi çalıştırırım'

Alex'ten Ali Koç'a çağrı! 'Fenerbahçe'yi çalıştırırım' Fenerbahçe'nin unutulmaz oyuncusu Alex De Souza'dan Ali Koç'a sürpriz çağrı! Alex De Souza, Ali Koç'un uygun görmesi halinde Fenerbahçe'yi çalıştırabileceğini açıkladı. Merve Toy'un Instagram hesabına katılan Alex önemli ifadeler kullandı.

Michael Frey'den Fenerbahçe'ye dönüş sinyali

Michael Frey'den Fenerbahçe'ye dönüş sinyali Fenerbahçe'den Nürnberg'e 30 Haziran 2020'ye kadar kiralık olarak Michael Frey, sarı lacivertli kulübe geri dönüp dönmeyeceği konusunda açıklama yaptı.

Garry Rodrigues Al Ittihad'a rest çekti! 'Dönmek istemiyorum'

Garry Rodrigues Al Ittihad'a rest çekti! 'Dönmek istemiyorum' Sezon başında Al Ittihad Cidde'den Fenerbahçe'ye kiralık olarak gelen Garry Rodrigues kulübüne geri dönmek istemediğini ve sarı lacivertli formayı giymek istediğini söyledi.

Diego Lugano'dan dikkat çeken Aziz Yıldırım anısı

Diego Lugano'dan dikkat çeken Aziz Yıldırım anısı Sarı lacivertlilerin eski oyuncusu Diego Lugano verdiği röportajda birbirinden önemli ifadeler kullandı. Lugano'nun Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'dan, eşcinsel takım arkadaşına kadar her açıklaması çok konuşulacak.

Fenerbahçe'de 'öze evlatlara dönüş' operasyonu!

Fenerbahçe'de 'öze evlatlara dönüş' operasyonu! Süper Lig'de bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan ve Ersun Yanal ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktörlük koltuğu boş kalan Fenerbahçe'de 'öz evlatlara dönüş' operasyonu başladı.

Ali Şen'den Ali Koç'a hoca tavsiyesi

Ali Şen'den Ali Koç'a hoca tavsiyesi Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, Ali Koç'a hoca tavsiyesinde bulundu. Ali Şen verdiği röportajda eski isimlerle yola devam edilmesini yazdı.

Semih Şentürk Fenerbahçe'ye Abdullah Avcı'yı önerdi

Semih Şentürk Fenerbahçe'ye Abdullah Avcı'yı önerdi Teknik direktör arayışında Fenerbahçe'ye sürpriz bir öneri geldi. Eski oyunculardan Semih Şentürk, Fenerbahçe'ye Abdullah Avcı önerisinde bulundu. Semih Şentürk ""Fenerbahçe, Türk antrenör arıyorsa en modern antrenör Abdullah Avcı'dır net" ifadelerini kullandı.

Ali Koç takımın başında Laurent Blanc'i görmek istiyor

Ali Koç takımın başında Laurent Blanc'i görmek istiyor Ersun Yanal'ın teknik direktörlük görevinden istifa etmesinin ardından Fenerbahçe'de yeni teknik direktör arayışları devam ediyor. Sarı lacivertlilerin başkanı Ali Koç takımın başında Fransız teknik adam Laurent Blanc'i görmek istiyor.

Fenerbahçe'de Kuyt ve Sow mumla aranıyor

Fenerbahçe'de Kuyt ve Sow mumla aranıyor Süper Lig'de şampiyonluk hasretini 6 yıla çıkaran Fenerbahçe'de eskiler Kuyt ve Sow mumla aranıyor. Son sezonlarda alınan kanat oyuncularının Kuyt ve Sow kadar katkı sağlamadığı ortaya çıktı.

TREND HABERLER