Rıza Çalımbay

Rıza Çalımbay 3 futbolcuyu kadro dışı bırakmak istiyor

Rıza Çalımbay 3 futbolcuyu kadro dışı bırakmak istiyor Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay dün yapılan antrenman sonrası şehri terk ederek İstanbul’a uçtu ve başkan Muharrem Usta ile görüştü. Usta’nın destek vermesi halinde Çalımbay’ın Çarşamba günü bazı oyuncuları kadro dışı bırakması bekleniyor.

Trabzonspor'a 50 yılda 38 teknik adam

Trabzonspor'a 50 yılda 38 teknik adam Trabzonspor ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalayan Rıza Çalımbay, bordo-mavili takımda görev yapacak 38. teknik adam oldu.

Trabzonspor Rıza Çalımbay yönetiminde çalıştı

Trabzonspor Rıza Çalımbay yönetiminde çalıştı Trabzonspor, yeni teknik direktörü Rıza Çalımbay yönetiminde ilk çalışmasını yaptı.

 Rıza Çalımbay imzayı attı! İşte ilk açıklamalar

Rıza Çalımbay imzayı attı! İşte ilk açıklamalar Trabzonspor'da sezon sonuna kadar anlaşmaya varılan yeni teknik direktör Rıza Çalımbay düzenlenen törenle imza attı.

Trabzonspor yeni hocasını resmen açıkladı

Trabzonspor yeni hocasını resmen açıkladı Trabzonspor, Rıza Çalımbay ile sezon sonuna kadar anlaşmaya varıldığını açıkladı.

Trabzonspor'un yeni hocası belli oldu

Trabzonspor'un yeni hocası belli oldu Trabzonspor, teknik direktör Rıza Çalımbay ile 1,5 yıllık anlaşma sağladı.

Malatyaspor'dan Rıza Çalımbay açıklaması

Malatyaspor'dan Rıza Çalımbay açıklaması Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor'un kulüp basın sözcüsü Erdal Gündüz, Antalyaspor ile yollarını ayıran teknik direktör Rıza Çalımbay'ın gündemlerinde olduğunu söyledi.