Rıza Çalımbay

Şansal Büyüka'dan Rıza Çalımbay iddiası

Şansal Büyüka'dan Rıza Çalımbay iddiası Şansal Büyüka, Antalyaspor teknik direktörü Rıza Çalımbay ile ilgili flaş bir iddiayı gündeme getirdi.

Antalyaspor'dan antrenman öncesi anlamlı gösteri

Antalyaspor'dan antrenman öncesi anlamlı gösteri Teknik direktör Rıza Çalımbay ve kırmızı beyazlı futbolcular, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle atrenmana başlamadan önce anlamlı bir gösteride bulundu.

Ersun Yanal ve Rıza Çalımbay 19. kez karşılaşacak

Ersun Yanal ve Rıza Çalımbay 19. kez karşılaşacak Ersun Yanal ile Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Antalyaspor-Trabzonspor mücadelesiyle 19. karşı karşıya gelecek.

Rıza Çalımbay'ın Beşiktaş üzüntüsü

Rıza Çalımbay'ın Beşiktaş üzüntüsü Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Rıza Çalımbay'dan transfer açıklaması

Rıza Çalımbay'dan transfer açıklaması Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında 12 Mart Pazar günü karşılaşacakları Çaykur Rizespor'u yenerek, yeniden çıkışa geçmek istediklerini bildirdi.

Rıza Çalımbay'dan Galatasaray itirafı

Rıza Çalımbay'dan Galatasaray itirafı Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Antalyaspor'da mesai sürüyor

Antalyaspor'da mesai sürüyor Antalyaspor, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında 6 Mart Pazartesi günü sahasında Galatasaray ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

TREND HABERLER
TREND HABERLER