Rıza Çalımbay

Rıza Çalımbay: Şampiyonluğun en güçlü adayı Galatasaray

Rıza Çalımbay: Şampiyonluğun en güçlü adayı Galatasaray Süper Lig'de Galatasaray ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 Rıza Çalımbay'a göre Süper Lig şampiyonu...

Rıza Çalımbay'a göre Süper Lig şampiyonu... Bu hafta G.Saray'a konuk olacak Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay tahmin ettiği Süper Lig şampiyonunu açıkladı..

Rıza Çalımbay: Huzursuz olursam bırakırım

Rıza Çalımbay: Huzursuz olursam bırakırım Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay önemli açıklamalarda bulundu.

Rıza Çalımbay'ın başarı formülü

Rıza Çalımbay'ın başarı formülü Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 3 büyükler birbirleriyle uğraşırken, bordo-mavili ekibin bunu kullanıp her 2 yılda 1 defa şampiyon olabileceğini söyledi.

Rıza Çalımbay Ersun Yanal'ı solladı

Rıza Çalımbay Ersun Yanal'ı solladı Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kendisinden önce görevde olan Ersun Yanal'dan daha başarılı bir grafik ortaya koydu. İki teknik adamın 18 maçlık performansına bakıldığında Yanal yüzde 27.7, Çalımbay ise yüzde 50'lik bir galibiyet yüzdesi elde etti.

Rıza Çalımbay 11 futbolcunun gönderilmesini istedi

Rıza Çalımbay 11 futbolcunun gönderilmesini istedi Trabzonspor'da alınan kötü sonuçların ardından koltuğu sallantıda olan Rıza Çalımbay, buna rağmen gelecek sezonun planlarına başladı. Çalımbay 11 oyuncunun gönderilmesini istedi.

Rıza Çalımbay'dan Aykut Kocaman'a destek

Rıza Çalımbay'dan Aykut Kocaman'a destek Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, son günlerde sık sık hakemleri eleştiren Aykut Kocaman'a destek verdi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER