Rıza Çalımbay

Çalımbay  Burak Yılmaz için raporu sundu!

Çalımbay Burak Yılmaz için raporu sundu! Sezon sonunda Fırtına’dan ayrılması beklenen Rıza Çalımbay, takım içindeki son durumu anlatan geniş bir rapor hazırladı. Takımının güçlü ve zayıf yönlerini çıkartan tecrübeli çalıştırıcı, raporunu Başkan Ahmet Ağaoğlu’na sundu.

Trabzonspor'da Çalımbay'ın yerine 5 aday

Trabzonspor'da Çalımbay'ın yerine 5 aday Trabzonspor'da 4 maç sonra sözleşmesi bitecek olan Rıza Çalımbay'm yerine 5 isim belirlendi.

Çalımbaylı Trabzonspor düşüşte

Çalımbaylı Trabzonspor düşüşte Trabzonspor, ligin 9’uncu haftasında göreve gelen teknik direktör Rıza Çalımbay ile ilk 8 maçlık periyotta 19 puan toplayarak yarışa ortak oldu, sonraki 14 haftalık bölümde 18 puan elde ederek düşüşe geçti ve zirveyi hedeflediği sezonda Avrupa şansını da tehlikeye attı.

Rıza Çalımbay sezon sonu bırakacağını açıkladı

Rıza Çalımbay sezon sonu bırakacağını açıkladı Trabzonspor ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan teknik direktör Rıza Çalımbay, "Giderken sezon bitince kulübe mutlaka bir rapor vereceğiz." diyerek ayrılığı işaret etti.

Rıza Çalımbay'dan disiplin vurgusu

Rıza Çalımbay'dan disiplin vurgusu Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kendisi için disiplinin çok önemli olduğunu söyledi.

Trabzonspor'da Çalımbay'ın yerine tanıdık isim

Trabzonspor'da Çalımbay'ın yerine tanıdık isim Ahmet Ağaoğlu’nun aklındaki teknik direktör belli oldu. Bordo mavililerin yeni başkanı sezon sonunda Rıza Çalımbay ile yollarını ayırıp, yerine tanıdık bir ismi getirmeyi planlıyor.

Rıza Çalımbay'dan Olcay Şahan açıklaması

Rıza Çalımbay'dan Olcay Şahan açıklaması Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Kayserispor maçının kendileri açısından çok önemli olduğunu belirterek, "Tek yürek olup, bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Başka hiçbir düşüncemiz yok” dedi. Rıza Çalımbay, Galatasaray maçı sonrası açıklamaları ile gündem yaratan Olcay Şahan ile konuştuğunu da sözlerine ekledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER