Rıza Çalımbay

Trabzonspor'da Rıza Çalımbay dönemi sona eriyor

Trabzonspor'da Rıza Çalımbay dönemi sona eriyor Spor Toto Süper Lig takımlarından Trabzonspor’un teknik direktörü Rıza Çalımbay, gelecek sezon bordo mavili ekibin başında olmayacağını açıkladı.

Rıza Çalımbay'a Göztepe ve Bursaspor'dan teklif

Rıza Çalımbay'a Göztepe ve Bursaspor'dan teklif Yeni sezonda Trabzonspor'dan ayrılması beklenen Rıza Çalımbay'ı Göztepe ve Bursaspor istiyor..

Trabzonspor'da 7 eksik Rıza Çalımbay'ı zora soktu

Trabzonspor'da 7 eksik Rıza Çalımbay'ı zora soktu Süper Ligin 33. Haftasında oynayacağı Bursaspor mücadelesinde öncesinde 7 eksik oyuncusu bulunan Trabzonspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay ilk 11'de altyapıdan oyunculara yer verebilir.

Trabzonspor'da Dunga sesleri!

Trabzonspor'da Dunga sesleri! Son olarak ligde Kasımpaşa'ya 5-2 mağlup olan Trabzonspor ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

Mustafa Akbaş kadro dışı bırakıldı!

Mustafa Akbaş kadro dışı bırakıldı! Trabzonspor'da Mustafa Akbaş, Rıza Çalımbay tarafından kadro dışı bırakıldı

Rıza Çalımbay Trabzonspor'u bırakıyor mu? Açıkladı

Rıza Çalımbay Trabzonspor'u bırakıyor mu? Açıkladı Trabzonspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, geleceği hakkında konuştu. İşte deneyimli hocanın bomba açıklamaları.

Trabzonspor taraftarlarının Şenol Güneş aşkı!

Trabzonspor taraftarlarının Şenol Güneş aşkı! Trabzonspor taraftarları, G.Saray yenilgisi sonrası bir grup Beşiktaşlının eleştirdiği teknik direktör Şenol Güneş’i yeniden bordo-mavili takımın başında görmek istiyor.