Koronavirüs

Fatih Terim twitterda o paylaşımı yapanlardan şikayetçi oldu

Fatih Terim twitterda o paylaşımı yapanlardan şikayetçi oldu Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim twitter hesabı üzerinden yaptığı koronavirüs paylaşımlarına, bazı kişiler tarafından hakarete varan yorumlar yapıldığı gerekçesiyle tespit ettiği 3 kişiden şikayetçi oldu.

Rüştü Reçber'in sağlık durumu nasıl? Hastaneden açıklama geldi

Rüştü Reçber'in sağlık durumu nasıl? Hastaneden açıklama geldi Efsane kaleci Rüştü Reçber geçtiğimiz günlerde yaptırdığı koronavirüs testinin sonucunun pozitif çıkması üzerine hastanede tedaviye alındı. Sosyal medyada dolaşan bir haber yürekleri ağza getirdi. İşte Rüştü Reçber'in sağlık durumu ile ilgili hastaneden ve eşi Işıl Reçber'in açıklamaları...

Muslera ve eşinden Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne ekipman desteği

Muslera ve eşinden Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne ekipman desteği Fernando Muslera ve eşi alkış toplayan bir harekete imza attı. Muslera ve eşi koronavirüs sebebiyle ekipmana ihtiyacı olan Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne ekipman desteğinde bulundu. Muslera’nın bu hareketi büyük övgü topladı.

Filippo Inzaghi'den korkutan açıklama! 'Tüm futbol kulüpleri yok olacak'

Filippo Inzaghi'den korkutan açıklama! 'Tüm futbol kulüpleri yok olacak' Koronavirüs İtalya’da hayatı kabusa çevirdi. Vaka sayısı Çin’i geride bırakan İtalya’da futbolun efsane isimlerinden Filippo Inzaghi çokkritik açıklamalar yaptı. Inzaghi liglerin tamamlanmasını ifade etti ve İtalya’daki kulüpler ile ilgili korkutan şeyler söyledi.

Max Kruse koronavirüse yakalandı mı? Açıklama geldi

Max Kruse koronavirüse yakalandı mı? Açıklama geldi Fenerbahçe'de forma giyen Max Kruse kendisinin koronavirüse yakalandığı yönündeki iddialara yönelik bir açıklama yaptı. Max Kruse koronavirüse yakalanmadığını ve hakkında çıkan haberlere inanılmaması gerektiğini söyledi.

Rihanna koronavirüs olan Kevin Durant ile dalga geçti

Rihanna koronavirüs olan Kevin Durant ile dalga geçti Koronavirüse yakalanan Kevin Durant dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın diline düştü. Rihanna ve Kevin Durant Instagram üzerinden yayın yaptılar. Rihanna koronavirüs testi pozitif çıkan Kevin Durant ile dalga geçti.

Ekrem İmamoğlu Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı

Ekrem İmamoğlu Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu. Ekrem İmamoğlu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER