Koronavirüs

Koronavirüsün Süper Lig'e verdiği zarar!

Koronavirüsün Süper Lig'e verdiği zarar! Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi, birçok sektörde olduğu gibi futbolda da büyük kayıplara yol açtı. Aktif Bank'ın hazırladığı rapora göre, koronavirüs nedeniyle Süper Lig'in maddi kaybı 1 milyar TL'yi bulabilir.

Bundesliga'da futbolcuların maskeyle sahaya çıkması gündemde

Futbolcuların maskeyle sahaya çıkması gündemde Spiegel dergisinde yer alan haberde, Almanya Çalışma Bakanlığı İş Güvenliği Dairesinin, Alman Kulüpler Birliği (DFL) tarafından Bundesliga'nın yeniden başlaması konusundaki sağlık ve hijyen tasarısına ilişkin 3 sayfalık bir yazı hazırladığı belirtildi.

Ronaldo karantina kurallarını çiğnedi! Partiye katıldı

Ronaldo karantina kurallarını çiğnedi! Partiye katıldı Dünyanın her yerinde birçok hayranı olan yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo koronavirüs salgını nedeniyle karantinadaydı. Ancak Ronaldo yeğeninin doğum günü partisine katılmak için karantina kurallarını hiçe saydı.

Fatih Terim koronavirüsü yenmeyi başardı

Fatih Terim koronavirüsü yenmeyi başardı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim bir süre önce koronavirüs nedeniyle hastanede tedavi görüyordu. Tedaviyi başarıyla atlatan Fatih Terim tekrar test yaptırdı ve sonucu negatif çıktı. Böylece Fatih Terim koronavirüsü yenmeyi başardı.

Beşiktaş 'feda' için düğmeye bastı

Beşiktaş 'feda' için düğmeye bastı Dünya çapında büyük kulüpleri bile ekonomik olarak zarara uğratan COVID 19 yani koronavirüs Beşiktaş'ı da ekonomik olarak zora soktu. Siyah beyazlı yönetim futbolcularla 'feda' için masaya oturmaya hazırlanıyor.

Süper Lig'de koronavirüs şoku! 4 büyüklerde 29 futbolcunun sözleşmesi bitiyor

Süper Lig'de koronavirüs şoku! 4 büyüklerde 29 futbolcunun sözleşmesi bitiyor COVID 19 yani koronavirüs nedeniyle dünyada futbol durdu. Peki ülkemizde Süper Lig'de durum ne? Koronavirüs nedeniyle oynanamayan maçlar, "Süper Lig'de şampiyonun kim olacak?" sorusu bir yanda, bu süreçte "Sözleşmesi biten futbolcular ne olacak?" sorusu diğer yanda...4 büyüklerde 29 futbolcunun sözleşmesi bitiyor. İşte o futbolcular...

Dünya futboluna büyük darbe! 9 Milyar Euro...

Dünya futboluna büyük darbe! 9 Milyar Euro... Çin'in Wuhan eyaletinde başlayıp bütün dünyayı etkisi altına alan COVID 19 bilinen adıyla koronavirüsün futbola verdiği zarar belli oldu. Dünya futbolu koronavirüs salgını nedeniyle 9 milyar euro zararda.

TREND HABERLER
TREND HABERLER