Koronavirüs

Fatih Terim İtalya'dan gelen ölüm haberi ile sarsıldı

Fatih Terim İtalya'dan gelen ölüm haberi ile sarsıldı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim İtalya'dan gelen ölüm haberi ile sarsıldı.

Fatih Terim'in koronavirüs testi sonucu belli oldu

Fatih Terim'in koronavirüs testi sonucu belli oldu Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim bir süre koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle hastanedeydi. Hastaneden çıktıktan sonra yeni bir test yaptıran Fatih Terim'in koronavirüs test sonucu belli oldu.

Rüştü Reçber taburcu oldu

Rüştü Reçber taburcu oldu Bir süredir hastanede COVID 19 yani koronavirüs tedavisi gören efsane kaleci Rüştü Reçber bugün taburcu oldu. Hayranları bu müjdeli habere çok sevindi.

Korona aşısı Afrika'da denensin sözleri Drogba ve Eto'o'yu çıldırttı

Korona aşısı Afrika'da denensin sözleri Drogba ve Eto'o'yu çıldırttı Fransa'da bir programda doktorlar arasında koronavirüs aşısının deneme süreci ile ilgili konuşmada 'koronavirüs aşısı Afrika'da denensin' sözleri Didier Drogba ve Samuel Eto'o'yu çıldırttı.

UEFA'dan Fenerbahçe'ye müjde

UEFA'dan Fenerbahçe'ye müjde UEFA geçtiğimiz gün yayınladığı açıklama ile Fenerbahçe'nin içini rahatlattı. Yapılan açıklamada UEFA'dan çıkan kulüp lisans koşullarının gelecek sezon için askıya alınması ve finansal fair-play esneklik kararları sarı lacivertli kulübe müjde oldu.

Beşiktaş'ta maaş krizi! Ödemeler yapılmıyor

Beşiktaş'ta maaş krizi! Ödemeler yapılmıyor Beşiktaş Kulübü'nde maddi sıkıntı bir türlü geçmek bilmiyor. Siyah beyazlı kulüp kulüp çalışanlarına maaşlarını ödeyemiyor. Ancak Milli Bağış Kampanyası'na yaptığı bağış ile de sosyal medyada büyük tepki topladı.

TFF'den açıklama! Ligler ne zaman başlayacak?

TFF'den açıklama! Ligler ne zaman başlayacak? Koronavirüs sebebiyle süresiz ertelenen Süper Lig'in başlama tarihi ile ilgili TFF'den açıklama geldi. Futbol camiasının merak ettiği 'Ligler ne zaman başlayacak?' sorusu da bu açıklama ile cevabını buldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER