Koronavirüs

Yılmaz Vural'ın sağlık durumu nasıl oldu?

Yılmaz Vural'ın sağlık durumu nasıl oldu? İkinci kez koronavirüse yakalanan Yılmaz Vural yoğun bakıma kaldırıldı. Peki şuanda Yılmaz Vural'ın sağlık durumu nasıl oldu? Yılmaz Vural'ın ailesi tarafından konu ile ilgili açıklama yapıldı.

Trabzonspor genel kurul toplantısını erteledi

Trabzonspor'dan erteleme kararı! Trabzonspor, artan koronavirüs salgını nedeniyle genel kurul toplantısını erteleme kararı aldı. Yeni tarihin 28 Şubat 2021'den sonra belli olacağı kaydedildi.

Vida'nın testi pozitif çıktı! TFF düğmeye bastı

Vida'nın testi pozitif çıktı! TFF düğmeye bastı A Milli Takım'da koronavirüs alarmı! Türkiye - Hırvatistan maçının ardından Vida'nın koronavirüs test sonucunun pozitif çıkmasının ardından TFF düğmeye bastı. Her oyuncu koronavirüs testi yaptırdı.

Emre Belözoğlu koronavirüs geçirdiğini itiraf etti

Emre Belözoğlu'ndan koronavirüs itirafı Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç tarafından sportif direktörlük görevine getirilen Emre Belözoğlu koronavirüs ile ilgili itirafta bulundu.

İki hakem daha koronavirüse yakalandı

Türk futbolunda yeniden koronavirüs alarmı! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bir üst klasman hakemi ile bir klasman yardımcı hakeminin salı günü yapılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif sonuçlandığını duyurdu.

İlkay Gündoğan koronavirüse yakalandı

İlkay Gündoğan koronavirüse yakalandı Gurbetçi oyuncumuz İlkay Gündoğan ile ilgili kötü haber geldi. Manchester City forması giyen İlkay Gündoğan yaptırdığı koronavirüs testinin sonucu pozitif çıktı.

TFF'den koronavirüs açıklaması

TFF'den koronavirüs açıklaması TFF, bir üst klasman hakemi ve 2 üst klasman yardımcı hakeminin Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER