Fatih Terim

Gary Rodrigues'ten Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'a 'geçmiş olsun' mesajı

Rodrigues'ten Terim ve Albayrak mesajı Fenerbahçe'de forma giyen Gary Rodrigues'ten corona virüs sebebiyle hastanede olan Galatasaray ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e 'geçmiş olsun' mesajı geldi.

Arda Turan Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı

Arda Turan Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı Corona virüs testi yaptıran ve sonucunun pozitif çıktığı Fatih Terim ile ilgili Arda Turan'dan önemli açıklamalar geldi. Arda Turan, Fatih Terim ile yaptığı o görüşmeyi anlattı. Ayrıca tecrübeli hoca için övgü dolu sözler söyledi.

Fatih Terim için tek yürek oldular!

Fatih Terim için tek yürek oldular! Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim için spor camiası tek yürek oldu! Sarı kırmızılılar dışında rakip takımların taraftarı bile tecrübeli hoca için destek mesajı paylaştı. İşte sosyal medyada Fatih Terim için yapılan destek paylaşımları...

Kızları ateş püskürdü! 'Allah belanızı versin...'

Kızları ateş püskürdü! 'Allah belanızı versin...' Corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından Fatih Terim'in kızları sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Buse Terim 'Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum' şeklinde ifadeler kullanırken Merve Terim ise 'Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allahınızdan bulun!' ifadelerini kullandı.

Spor dünyasından Fatih Terim için geçmiş olsun mesajları

Spor dünyasından Fatih Terim için geçmiş olsun mesajları Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından spor dünyasından Fatih Terim için geçmiş olsun mesajları geldi. İşte Fatih Terim için kulüplerin yayınladığı geçmiş olsun mesajları...

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den dua çağrısı

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den dua çağrısı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından kızı Merve Terim Çetin, babası için herkese bir çağrıda bulundu. Merve Terim Çetin 'dualarınızda babam da olsun' ifadelerini kullandı.

Fatih Terim’in corona virüs testinin sonucu belli oldu

Fatih Terim’in corona virüs testinin sonucu belli oldu Galatasaray'da 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ve eşinin corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından alarma durumuna geçildi. Albayrak'ın aynı zamanda yakın arkadaşı da olan Sarı Kırmızılılar'ın teknik direktörü Fatih Terim de tedbir amaçlı olarak test yaptırdı. Testin sonucu belli oldu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER