Fatih Terim

Fatih Terim'in koronavirüs testi sonucu belli oldu

Fatih Terim'in koronavirüs testi sonucu belli oldu Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim bir süre koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle hastanedeydi. Hastaneden çıktıktan sonra yeni bir test yaptıran Fatih Terim'in koronavirüs test sonucu belli oldu.

Fatih Terim twitterda o paylaşımı yapanlardan şikayetçi oldu

Fatih Terim twitterda o paylaşımı yapanlardan şikayetçi oldu Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim twitter hesabı üzerinden yaptığı koronavirüs paylaşımlarına, bazı kişiler tarafından hakarete varan yorumlar yapıldığı gerekçesiyle tespit ettiği 3 kişiden şikayetçi oldu.

Ekrem İmamoğlu Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı

Ekrem İmamoğlu Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu. Ekrem İmamoğlu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile yaptığı görüşmeyi anlattı.

Merve Terim'den Prens Charles tepkisi! 'Böyle korona mı olur?'

Merve Terim'den Prens Charles tepkisi! 'Böyle korona mı olur?' Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in koronavirüs tedavisinin sona erip taburcu olmasından sonra sosyal medyada 'Pinokyo Terim' hashtagiyle yapılan paylaşımlara Merve Terim'den tepki geldi. Merve Terim, 70 yaşındaki korona tedavisinde taburcu olan Prens Charles'e dikkat çekerek 'böyle korona mı olur?' şeklinde paylaşım yaptı.

Sosyal medya Fatih Terim'i konuşuyor! Pinokyo Terim herkesin dilinde!

Sosyal medya Fatih Terim'i konuşuyor! Pinokyo Terim herkesin dilinde! Hastanede corona virüs tedavisi gören Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ile ilgili ortaya gündeme bomba gibi düşen bir iddia atıldı. İddiaya göre Fatih Terim corona virüsü 5 günde endi ve iyileşti. Konuyla ilgili hem kızı hem de sarı kırmızılı kulüp ortaya atılan iddiaları yalanladı ama sosyal medyada bu uyarı pek etkili olmadı. #PinokyoTerim herkesin dilinde...

Fatih Terim’e corona virüs nereden bulaştı? Doktoru açıkladı

Fatih Terim’e corona virüs nereden bulaştı? Doktoru açıkladı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim yaptırdığı corona virüs testinin sonucunun pozitif çıkmasından sonra hastanede tedavi görmeye başladı. Peki Fatih Terim’e corona virüsü nereden bulaştı? Doktoru konuya dair önemli şeyler açıkladı.

Fatih Terim corona virüs teşhisi konmadan önce neler yaşadı?

Corona virüs teşhisi konmadan önce neler yaşadı? Galatasaray ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Fatih Terim'in corona virüs testinin pozitif çıkması pek çok spor severi üzdü. Peki Fatih Terim'e corona virüs teşhisi konmadan önce tecrübeli hoca neler yaşadı?

TREND HABERLER
TREND HABERLER