Fatih Terim

Hasan Şaş'ın istifa etme sebebi belli oldu

Hasan Şaş'ın istifa etme sebebi belli oldu Galatasaray'da Fatih Terim'in sahaya inmesinin ardından dün kulüpte önemli bir gelişme yaşandı ve yardımcı antrenör Hasan Şaş istifa etti. Ancak kulübü yakından takip edenler için bu karar hiç de sürpriz olmadı.

Fatih Terim Jimmy Durmaz'a kapıyı gösterdi

Fatih Terim o isme kapıyı gösterdi Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in sezon başında rotasyonda kullanmak için kadroya dahil edilmesini istediği Jimmy Durmaz beklentilerin çok altında kaldı. Tecrübeli hoca da kapıyı gösterdi.

Ryan Donk'tan Fatih Terim itirafı

Ryan Donk'tan Fatih Terim itirafı Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Ryan Donk, koronavirüs salgını nedeniyle liglerin ertelendiği dönemde teknik direktör Fatih Terim ile ilgili itirafta bulundu.

Fatih Terim Ozornwafor ve Sekidika'yı istiyor

Fatih Terim talimat verdi! O oyuncuları istiyor Galatasaray'da yeni sezonun yapılanmasına koronavirüs nedeniyle lige ara verilmesinin ardından başlandı. Takımın genç oyuncularının durumu merak ediliyordu. Teknik direktör Fatih Terim bu konudaki kararını verdi.

Mbaye Diagne'den skandal! Bağışladığı maskelerin üstüne fotoğrafını bastırdı

Mbaye Diagne'den skandal hareket! Bonservisi Galatasaray’da bulunan Mbaye Diagne ülkesi Senegal’e yaptığı yardımlar arasında fotoğrafının bulunduğu maskelerin olması dikkat çekti. Ülkesi Senegal’e yüzlerce koli yardım dağıtan Mbaye Diagne’nin corona virüs sebebiyle maske de bağışladığı ortaya çıktı.

Fatih Terim Hasan Şaş ve Ümit Davala ile yollarını ayırıyor

Fatih Terim iki yardımcısı ile yollarını ayırıyor Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'den şok karar! Fatih Terim yeni sezon için iki yardımcısı Hasan Şaş ve Ümit Davala ile yollarını ayırma kararı aldı.

Taffarel'den Fatih Terim itirafı! 'Bana kızgın...'

Taffarel'den Fatih Terim itirafı! 'Bana kızgın...' Süper Lig'de geçtiğimiz sezon sürpriz bir şekilde Galatasaray'dan ayrılan Taffarel ayrılık süreci ile ilgili konuştu. Ayrılık kararının ardından Fatih Terim2in kendisine kızgın olduğunu ve birçok konuda daha itiraflarda bulundu.

TREND HABERLER
TREND HABERLER