Fatih Terim

Arda Turan transferin şifresini verdi! Topu Fatih Terim'e attı

Arda Turan Galatasaray taraftarı ile ilgili konuştu Galatasaray'a transferi konuşulan Arda Turan birçok konuda önemli açıklamalar yaptı. Arda Turan, Galatasaray taraftarı ve Fatih Terim ile ilgili konuştu.

Fatih Terim'e sürpriz teklif! 'Gel başkan ol hocam'

Fatih Terim'e sürpriz teklif! 'Gel başkan ol hocam' Galatasaray kulisleri Fatih Terim’e götürülen başkan adaylığı teklifi ile çalkalanıyor. Camianın ileri gelenlerinin destek verdiği projede Fatih Terim’in kulübün başına geçmesi hedeflendi. Eski başkan Alp Yalman üzerinden Terim’e teklif gittiği ortaya çıktı.

Fatih Terim'den 'ırkçılığa hayır' mesajı!

Fatih Terim'den 'ırkçılığa hayır' mesajı! ABD'de polis memuru Derek Chauvin'in uzun süre diziyle boynuna bastırması sonucu nefessiz kalarak hayatını kaybeden siyahi vatandaş George Floyd'un ölümünün ardından birçok isimden ırkçılık karşıtı mesajlar geldi. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de bu olaya sessiz kalmayanlar arasında yer alıyor.

Fatih Terim’den dev operasyon!

Fatih Terim’den dev operasyon! Galatasaray yeni sezon için transfer çalışmalarına başladı. Gündemde Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç, Erdoğan Yeşilyurt, Oğulcan Çağlayan, Semih Kaya gibi yerli isimler var. Fatih Terim bu oyuncular için transfer operasyonunu başlattı.

Fatih Terim 20 yıl önceki Fatih Terim'e mektup yazdı

Fatih Terim'in gündem olan mektubu! Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, UEFA Kupası zaferinin 20. yılında, 20 yıl önceki Terim'e yazdığı mektup ile sosyal medyada gündem oldu. 20 yıl içerisinde yaşananları, başarıları ve kendisine yönelik eleştirileri anlatan Terim, mücadelenin asla sona ermeyeceğini dile getirdi.

Fatih Terim'den büyük fedakarlık! Alacağından vazgeçti

Fatih Terim'den büyük fedakarlık! Koronavirüs salgını sonrası gelirlerinde büyük düşüş yaşayan kulüpler, oyuncu maaşlarını ödeme konusunda sıkıntıya girdi. Galatasaray'da tüm personel ve yardımcı antrenörlere nisan ile mayıs maaşları ödenirken, teknik direktör Fatih Terim'den önemli bir fedakarlık geldi.

Fatih Terim eski öğrencisi için talimat verdi

Fatih Terim eski öğrencisi için talimat verdi Galatasaray ile hem şampiyonluk hem de gol krallığı sevinci yaşayan Fransız futbolcu Bafetimbi Gomis, yeniden sarı kırmızılı formayı giyebilir.

TREND HABERLER
TREND HABERLER