Fatih Terim

Fatih Terim istedi Arda Turan geri dönüyor

Fatih Terim istedi Arda Turan geri dönüyor Galatasaray'da Selçuk İnan'ın ayrılığının ardından gözler yeni takım kaptanının kim olacağına çevrildi. Sarı kırmızılıların teknik direktörü Fatih Terim kaptanlık için milli futbolcumuz Arda Turan'ı istedi.

Arda Turan iddiaları yalanladı! 'Bittiğim falan yok'

Arda Turan iddiaları yalanladı! 'Bittiğim falan yok' Kendisi hakkında ortaya atılan iddiaları Habertürk'te verdiği röportajda yalanlayan ve çok önemli açıklamalarda bulanan Arda Turan gündeme bomba gibi düşecek ifadeler kullandı. Arda Turan 'Bittiğim falan yok 2 ay sağlam idmanla eski formuma kavuşurum' dedi.

Galatasaray'da Hande Sümertaş neden ayrıldı?

Fatih Terim'in en yakınındaki isimdi! Neden ayrıldı? Galatasaray'da öğrenilen bir istifa haberi gündemde şok etkisi yarattı. Fatih Terim'e olan yakınlığı ile bilinen medya sorumlusu Hande Sümertaş görevini bıraktı. Peki Hande Sümertaş görevinden neden ayrıldı? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor.

Fatih Terim koronavirüsü yenmeyi başardı

Fatih Terim koronavirüsü yenmeyi başardı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim bir süre önce koronavirüs nedeniyle hastanede tedavi görüyordu. Tedaviyi başarıyla atlatan Fatih Terim tekrar test yaptırdı ve sonucu negatif çıktı. Böylece Fatih Terim koronavirüsü yenmeyi başardı.

Fatih Terim Ömer Bayram'ın maaşına zam istedi

Fatih Terim'in zam istediği tek oyuncu Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim milli yıldızımız Ömer Bayram için sarı kırmızılı yönetime zam talebinde bulundu. Ömer Bayram, Fatih Terim'in zam yapılmasını istediği tek oyuncu konumunda bulunuyor.

Fatih Terim'in maaşında indirim yapılacak mı?

Fatih Terim'in maaşında indirim yapılacak mı? Koronavirüs sebebiyle Süper Lig'e verilen ara nedeniyle oyunculara ve teknik heyete ödenen maaşta bir kesinti olacak mı büyük merak konusu oldu. Galatasaray Kulübü'nde teknik direktör Fatih Terim'in maaşıyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Fatih Terim İtalya'dan gelen ölüm haberi ile sarsıldı

Fatih Terim İtalya'dan gelen ölüm haberi ile sarsıldı Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim İtalya'dan gelen ölüm haberi ile sarsıldı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER