Beşiktaş

Cenk Tosun Süper Lig'e geri dönüyor! İşte yeni takımı...

Cenk Tosun Süper Lig'e geri dönüyor! İşte yeni takımı... Geçtiğimiz 2018-2019 Ocak sezonunda Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun yeniden Süper Lig'e geri dönüyor. Cenk Tosun'un yeni takımı ile ilgili ise iddialar var.

Beşiktaş Fenerbahçe Galatasaray ve Trabzonspor'un borcu ne kadar?

Dört büyüklerin borcu ne kadar? Herkes tarafından merak edilen Beşiktaş Fenerbahçe Galatasaray ve Trabzonspor'un borcu açıklandı. Borçlarda artış mı var yoksa azalma mı? İşte detaylar...

Beşiktaş'a kötü haber! Nikola Kalinic imzayı atıyor!

Nikola Kalinic imzayı atıyor! Beşiktaş'a Nikola Kalinic'ten kötü haber geldi. Kalinic'in, Hellas Verona ile anlaşma sağladığı, imzaların beklendiği öğrenildi.

Beşiktaş'a sürpriz Ryan Babel önerisi

Beşiktaş'a sürpriz Ryan Babel önerisi Beşiktaş'ta transferde hareketli saatler yaşanıyor. Galatasaray'da bedelsiz olarak kiralanması söz konusu olan Ryan Babel ile ilgili siyah beyazlı kulübe sürpriz bir öneri yapıldı.

Sergen Yalçın iki ismin biletini kesti

Sergen Yalçın iki ismin biletini kesti Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın takım içerisindeki 4 oyuncunun biletini kesti. Geçtiğimiz perşembe günü Rio Ave maçında kötü performansı nedeniyle Jeremain Lens ve Umut Nayır'ı takımda görmek istemediğini belirtti.

Spor yazarları Beşiktaş Rio Ave maçını değerlendirdi

"Görünce sinirleniyorum!" Rio Ave'ye mağlup olan Beşiktaş aldığı yenilgi neticesinde Avrupa defterini kapattı. Spor yazarları Beşiktaş'ın Rio Ave yenilgisi ve Avrupa'ya veda etmesini değerlendirdi. İşte yazılanlar...

Sergen Yalçın'dan Beşiktaş taraftarına müjde

Sergen Yalçın'dan Beşiktaş taraftarına müjde Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın yaptırdığı koronavirüs test sonucunun pozitif çıkması nedeniyle ligin iki haftası takımın başında olamamıştı. Siyah beyazlı kulüpten Sergen Yalçın'ın durumuyla ilgili yeni bir açıklama geldi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER