Beşiktaş

Beşiktaş'a sürpriz Ryan Babel önerisi

Beşiktaş'a sürpriz Ryan Babel önerisi Beşiktaş'ta transferde hareketli saatler yaşanıyor. Galatasaray'da bedelsiz olarak kiralanması söz konusu olan Ryan Babel ile ilgili siyah beyazlı kulübe sürpriz bir öneri yapıldı.

Sergen Yalçın iki ismin biletini kesti

Sergen Yalçın iki ismin biletini kesti Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın takım içerisindeki 4 oyuncunun biletini kesti. Geçtiğimiz perşembe günü Rio Ave maçında kötü performansı nedeniyle Jeremain Lens ve Umut Nayır'ı takımda görmek istemediğini belirtti.

Spor yazarları Beşiktaş Rio Ave maçını değerlendirdi

"Görünce sinirleniyorum!" Rio Ave'ye mağlup olan Beşiktaş aldığı yenilgi neticesinde Avrupa defterini kapattı. Spor yazarları Beşiktaş'ın Rio Ave yenilgisi ve Avrupa'ya veda etmesini değerlendirdi. İşte yazılanlar...

Sergen Yalçın'dan Beşiktaş taraftarına müjde

Sergen Yalçın'dan Beşiktaş taraftarına müjde Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın yaptırdığı koronavirüs test sonucunun pozitif çıkması nedeniyle ligin iki haftası takımın başında olamamıştı. Siyah beyazlı kulüpten Sergen Yalçın'ın durumuyla ilgili yeni bir açıklama geldi.

Beşiktaş Ahmet Çakar'ı mahkemeye verdi

Beşiktaş Ahmet Çakar'ı mahkemeye verdi Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile ilgili söyledikleri nedeniyle Beşiktaş Kulübü spor yorumcusu Ahmet Çakar'ı mahkemeye verdi.

Sergen Yalçın Nikola Kalinic'i bekliyor

Sergen Yalçın Nikola Kalinic'i bekliyor Beşiktaş Nikola Kalinic transferi için tüm imkanları seferber etmek istiyor. Siyah beyazlıların teknik direktörü Sergen Yalçın yıldız ismi bir an önce takımda görmek için sabırsızlanıyor.

Erman Toroğlu Beşiktaş ve Trabzonspor yöneticilerini topa tuttu

Erman Toroğlu Beşiktaş ve Trabzonspor yöneticilerini topa tuttu Süper Lig'in ikinci haftasında Beşiktaş ve Trabzonspor yaptığı maçlarda berabere kaldı. Spor yorumculuğu yapan Erman Toroğlu da bu beraberlik sonrası spor gündemini yorumladı. Erman Toroğlu "Madem hakemler şerefsiz, neden TFF'yi ibra ettiniz" şeklinde yöneticileri eleştirdi.