Beşiktaş

Spor yazarları derbi sonrası Beşiktaş'ı yorumladı

"Tarihe işte böyle geçilir" Süper Lig'in 10,haftasında Beşiktaş Kadıköy'de 15 yıl sonra Fenerbahçe'yi 4-3 mağlup etti. Beşiktaş'ın aldığı bu galibiyet sonrası spor yazarları Beşiktaş ile ilgili yazı yazdılar. İşte derbi sonrası Beşiktaş hakkında yazılanlar...

Ersun Yanal'dan derbi sonrası hakem tepkisi

"Hakemlerimiz ile futbol farklı yönde hareket ediyor" Süper Lig'de 10.hafta Fenerbahçe, Beşiktaş'a 4-3 mağlup oldu. Antalyaspor teknik direktörü Ersun Yanal, derbinin sonrasında hakemlere yönelik tepki dolu ifadeler kullandı. Ersun Yanal sosyal medya hesabından hakemleri eleştirdi.

Erman Toroğlu'ndan çarpıcı derbi yorumu! 'Mert Hakan Yandaş atılmalıydı'

"Mert Hakan'ın yüzde yüz atılması lazımdı!" Kadıköy'de 15 yıl sonra Beşiktaş'ın 4-3 kazandığı derbi sonrası spor yorumcusu Erman Toroğlu değerlendirmelerde bulundu. Erman Toroğlu, Fenerbahçeli futbolcu Mert Hakan Yandaş ile ilgili 'Yüzde yüz atılmalıydı' şeklinde konuştu.

Erol Bulut Beşiktaş derbisi sonrası konuştu

"Üst sıralarda kalmak istiyorsanız..." Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Beşiktaş'ın 4-3 galibiyeti ardından sarı lacivertli takım hakkında konuştu. Erol Bulut "Üst sıralarda kalmak istiyorsanız..." diyerek uyarılarda bulundu.

Sergen Yalçın'dan derbinin hakemine sert tepki

Derbinin hakemine sert tepki! Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Süper Lig'in 10.haftasında Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi 15 yıl sonra Kadıköy'de 4-3 yendiği maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe Beşiktaş derbisini yorumladı

"Fenerbahçe bildiğin mahalle takımı gibiydi!" Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 10. haftasında Fenerbahçe Beşiktaş derbisi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi 15 yıl sonra Kadıköy'de mağlup etmesi üzerine Rıdvan Dilmen önemli ifadeler kullandı.

Beşiktaş Fenerbahçe'yi 15 yıl sonra Kadıköy'de mağlup etti

Beşiktaş'tan 15 yıl sonra Kadıköy zaferi! Süper Lig'in 10. haftasında Fenerbahçe evinde Beşiktaş'a 4-3 mağlup oldu. Beşiktaş 15 yıl sonra Kadıköy'de galibiyeti aldı.