Beşiktaş

Erol Bulut Beşiktaş derbisi sonrası konuştu

"Üst sıralarda kalmak istiyorsanız..." Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Beşiktaş'ın 4-3 galibiyeti ardından sarı lacivertli takım hakkında konuştu. Erol Bulut "Üst sıralarda kalmak istiyorsanız..." diyerek uyarılarda bulundu.

Sergen Yalçın'dan derbinin hakemine sert tepki

Derbinin hakemine sert tepki! Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Süper Lig'in 10.haftasında Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi 15 yıl sonra Kadıköy'de 4-3 yendiği maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe Beşiktaş derbisini yorumladı

"Fenerbahçe bildiğin mahalle takımı gibiydi!" Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 10. haftasında Fenerbahçe Beşiktaş derbisi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi 15 yıl sonra Kadıköy'de mağlup etmesi üzerine Rıdvan Dilmen önemli ifadeler kullandı.

Beşiktaş Fenerbahçe'yi 15 yıl sonra Kadıköy'de mağlup etti

Beşiktaş'tan 15 yıl sonra Kadıköy zaferi! Süper Lig'in 10. haftasında Fenerbahçe evinde Beşiktaş'a 4-3 mağlup oldu. Beşiktaş 15 yıl sonra Kadıköy'de galibiyeti aldı.

Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde Maradona unutulmadı

Fenerbahçe Beşiktaş derbisinde Maradona unutulmadı Süper Lig'in 10. haftasında Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde, geçtiğimiz günlerde vefat haberini aldığımız Diego Armando Maradona için saygı duruşu yapıldı. Böylece Maradona dev derbide unutulmamış oldu.

Ahmet Nur Çebi derbi öncesi takıma seslendi! 'Favori kim sahada gösterin'

"Favori kimmiş sahada gösterin!" Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe derbisi öncesi futbolcularla bir araya geldi. Çebi, derbinin favorisinin Fenerbahçe gösterilmesi üzerine takımı motive eden bir konuşma yaptı.

Sergen Yalçın Kadıköy'e bu kadro ile gidecek

Sergen Yalçın Kadıköy'e bu kadro ile gidecek Süper Lig'in 10. haftasında Beşiktaş Fenerbahçe'nin konuğu olacak. Heyecan dolu derbide Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Kadıköy'e hangi 11 ile çıkacak? İşte Sergen Yalçın'ın muhtemel derbi kadrosu.