Beşiktaş

Sergen Yalçın Nikola Kalinic'i bekliyor

Sergen Yalçın Nikola Kalinic'i bekliyor Beşiktaş Nikola Kalinic transferi için tüm imkanları seferber etmek istiyor. Siyah beyazlıların teknik direktörü Sergen Yalçın yıldız ismi bir an önce takımda görmek için sabırsızlanıyor.

Erman Toroğlu Beşiktaş ve Trabzonspor yöneticilerini topa tuttu

Erman Toroğlu Beşiktaş ve Trabzonspor yöneticilerini topa tuttu Süper Lig'in ikinci haftasında Beşiktaş ve Trabzonspor yaptığı maçlarda berabere kaldı. Spor yorumculuğu yapan Erman Toroğlu da bu beraberlik sonrası spor gündemini yorumladı. Erman Toroğlu "Madem hakemler şerefsiz, neden TFF'yi ibra ettiniz" şeklinde yöneticileri eleştirdi.

Beşiktaş evinde beraberliğe razı oldu

Beşiktaş evinde beraberliğe razı oldu Süper Lig'in ikinci haftasında Beşiktaş evinde Antalyaspor'u ağırladı. Heyecan dolu maçta Beşiktaş evinde beraberliğe razı oldu.

Gökhan Töre resmen Beşiktaş'ta!

Gökhan Töre resmen Beşiktaş'ta! Gökhan Töre Beşiktaş ile resmen anlaştı. Siyah beyazlı kulüp eski futbolcusu ile ilgili "Yuvana Hoşgeldin Gökhan Töre" şeklinde paylaşım yaptı.

Balotelli Beşiktaş için büyük fedakarlık yaptı

Balotelli Beşiktaş için büyük fedakarlık yaptı Süper Lig'de şampiyonluğu hedefleyen Beşiktaş güçlü transferler için düğmeye bastı. Nikola Kalinic ile ilgilenen siyah beyazlılar Mario Balotelli ile de ilgilenmeye devam ediyor. Balotelli'nin Beşiktaş sunduğu şartları kabul ettiği öğrenildi.

Sergen Yalçın sahalara ne zaman dönecek? TFF açıkladı

Sergen Yalçın sahalara ne zaman dönecek? TFF açıkladı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, koronavirüs süreci, burada yaşanacak sorunlar ve Sergen Yalçın'ın durumu hakkında konuştu.

Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup açıklaması

Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup açıklaması Beşiktaş Kulübü, Süper Lig'in ilk haftasında dün oynadıkları Trabzonspor karşılaşmasında sakatlık geçiren ve oyuna devam edemeyen Oğuzhan Özyakup'un sol adduktor longus adalesinde birinci derece zorlanma tespit edildiğini açıkladı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER