Beşiktaş

Ahmet Nur Çebi'den Trabzonspor derbisi ile ilgili flaş sözler!

Haftanın hakem mağduru Beşiktaş! Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Trabzonspor'u 3-1 mağlup ettikleri derbinin ardından açıklamalar yaptı. Ahmet Nur Çebi, "Haftanın hakem mağduru olarak Beşiktaş'ı ilan edebilirsiniz" dedi.

Trabzonspor evinde Beşiktaş'a yenik düştü

Trabzonspor'a Kartal pençesi! Süper Lig 2020-2021 sezonu ilk haftasında Trabzonspor ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın kazanan tarafı 3-1'lik galibiyetle Beşiktaş oldu.

Ahmet Nur Çebi'den Fenerbahçe için limit mesajı!

Ahmet Nur Çebi'den Fenerbahçe için limit mesajı! Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi harcama limitleri ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Ahmet Nur Çebi Fenerbahçe'yi örnek gösterdi.

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması

Ahmet Nur Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı takımın Trabzonspor ile Süper Lig'de oynayacağı maç öncesi yeni sezonla ilgili açıklamalarda bulundu.

Josef De Souza İstanbul'a geldi

Josef De Souza İstanbul'a geldi Beşiktaş'ın transfer görüşmelerine başladığı Brezilyalı futbolcu Josef de Souza, İstanbul'a geldi.

Gökhan Töre'nin Beşiktaş'tan istediği ücret dudak uçuklattı

Gökhan Töre'nin Beşiktaş'tan istediği ücret dudak uçuklattı Beşiktaş ile kulübün eski oyuncusu Gökhan Töre arasında gerçekleşen ilk transfer pazarlığından sonuç çıkmadı. Deneyimli oyuncunun istediği ücretin yüksek bulunduğu belirlendi.

Beşiktaş o isimle yollarını ayırdı

Beşiktaş o isimle yollarını ayırdı Beşiktaş'ta Şilili futbolcu Enzo Roco'nun sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedildi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER